Utopeni ohněm přehled

Utopeni ohněm https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273120/bmid_utopeni-ohnem-D4e-273120.jpg 4 31 31

Útvar pro zvláštní případy je povolán k záhadné oběti. V městském parku visí ve skleněné vitríně plné agresivních zmijí nahá dívka spoutaná řetězy. Zanedlouho se objeví další bizarní oběť a nad milionovou metropolí se rozprostřou temná mračna strachu. Major Ladvak se svým týmem se snaží dopadnout brutálního vraha, ale rafinovaný protivník kriminalistům uniká a navíc přes internet začne promlouvat k veřejnosti. Když odhalí své plány, ve městě propukne panika… „Proč zemřela? Abyste viděli, co vás čeká.“ Nový šokující thriller od autora 15 minus, který opět nepostrádá napětí, akci, sex ani hlubší myšlenky o lidské povaze. Kniha se v současnosti překládá do němčiny a připravuje se její vydání v Německu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Utopeni ohněm. Přihlašte se a napište ho.

maximus13
20.05.2020 5 z 5

Detektivka, která se nebere příliš vážně. Postavy super, s typickou českou náturou. Zápletka je opravdu až do poslední chvíle detektivka a ne, že ne. Úplně mě však odboural mega akční konec jako z Ramba. Bylo to malinko přitažené za vlasy, ale bavil jsem se opravdu skvěle. Za mě doporučuji všemi deseti.

Danago
29.04.2020 3 z 5

Knížka mě zklamala. Je napsaná dobře to rozhodně, ale zápletka mi vůbec nesedla. Na rozdíl od prvních dvou knih od autora , tuto jsem klidně odkládala a nijak jsem se nehrnua do toho pokračovat ve čtení. Takový americký děj v rádoby v českém prostředí. Zápletka i nápad nebyl špatný, ale mě přesto nějak chybělo napětí nějaký nečekaný zvrat. Škoda. 2,5*

Cleo De Nile
06.06.2019 4 z 5

Já patřím k té menšině, co četla prvně Utopeni ohněm, a až potom se dostala k 15 minus. A jsem nadšená. Takhle má vypadat dobrý detektivní příběh, byť uznávám, že ta pointa mohla být lepší a méně klišoidní. Způsob, jakým pachatel vraždí oběti, je originální, alespoň já jsem ho ještě v knížkách ani v seriálech nezaznamenala. Napsané je to čtivým, lehkým jazykem, a sic jsem si nikoho z hlavních postav neoblíbila, jsou docela propracované.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Utopeni ohněm v seznamech

Tomáš Zářecký