bazina667 bazina667 komentáře u knih

Poutník časem chaosu Poutník časem chaosu Václav Cílek

Všem čtenářům pana Václava Cílka nesmí tato kniha rozhovorů chybět, velký dík patří Janu Dražanovi za výběr témat.

22.01.2023 5 z 5

Odhalená tajemství Adolfa Hitlera Odhalená tajemství Adolfa Hitlera Vladimír Liška

Velmi poutavě napsaná kniha, přinesla mi mnoho nových zjištění o A.H. a 2.sv válce. Autorův styl mi zkrátka sedí, jedná se již o několikátou knihu V. Lišky, po které jsem z chutí sáhl.

09.01.2023 4 z 5

Po stopách čarodějů - Podél říčky Střely Po stopách čarodějů - Podél říčky Střely Otomar Dvořák

Velmi povedená kniha Otomara Dvořáka, která nabízí spoustu historických informací spjatých s tímto krajem (známých i méně známých).

13.11.2022 4 z 5

Jak myslí milionáři Jak myslí milionáři T.Harv Eker

Je zde určitě spousta dobrých rad, jak nakládat s financemi, jak je rozmnožovat a jak o nich přemýšlet. Ke knize se sám osobně budu jistě čas od času vracet.

09.06.2022 4 z 5

Karel Havlíček Borovský Karel Havlíček Borovský Milena Beránková

Stručný, ale výstižný životopis. Kniha vystihuje Borovského především z profesní stránky, i když drobné útržky z osobního života také nabízí. Na 100. str. čtenář nalezne jakýsi ucelený pohled na dobu i směr Borovského smýšlení a počínání.

16.01.2022 4 z 5

Filadelfský experiment Filadelfský experiment Velitel X

Četl jsem ji se zaujetím někdy na střední škole a jelikož jsem do té doby tuto problematiku neznal, posloužila určitě jako vodítko k dalšímu bádání.

12.08.2020 3 z 5

Panna vejpůl Panna vejpůl Irena Bukačová

Jde o dávné příběhy a pověsti z Kralovicka, Plas a okolí, velice čtivé.

30.07.2020 4 z 5

Nirvana – Historie nahrávek Nirvana – Historie nahrávek Rob Jovanovic

Inspirativní kniha, hlavně pro ty, kteří se zajímají o samotnou kapelu, nebo nahrávání jako takové.

Garáž - Garage Garáž - Garage Tony Ducháček

Skvělá kniha rozhovorů s Tony Ducháčkem, určitě si ji někdy zas znovu přečtu.

Dělníci kovu I: Necrocock Dělníci kovu I: Necrocock Václav Votruba

Velice úsměvné, dobrodružné i inspirující čtení.