Jak myslí milionáři

Podvědomí se dá změnit a váš mozek se dá přeprogramovat. A přesně o to v této knize jde! V první části se dozvíte, jak finanční podvědomí funguje. T. Harv Eker vám se svou neodolatelnou kombinací humoru, životních zkušeností a moudrých postřehů ukáže, že všechny finanční návyky a hlavně zlozvyky si s sebou nesete už od nejútlejšího věku. Dozvíte se také, jak své podvědomí přečíst a jak je vylepšit, abyste vydělávali víc a abyste dokázali své peníze udržet. V druhé části najdete 17 zásad, které odlišují zámožné lidi od těch chudších. Ke každé patří i praktické cvičení a názorný návod, jak své myšlení zlepšit a jak dosáhnout úspěchu teď a tady! Ekerovo učení už ovlivnilo životy čtvrt milionu lidí - a diky jeho revoluční knize je nyní můžeme poprvé poznat i my v České republice....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79264/big_jak-mysli-milionari-gRx-79264.jpg 4.275
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Práh

Secrets of the Millionaire Mind, 2005

Kniha Jak myslí milionáři

bazina667

Je zde určitě spousta dobrých rad, jak nakládat s financemi, jak je rozmnožovat a jak o nich přemýšlet. Ke knize se sám osobně budu jistě čas od času vracet.

Pavel666

Tuto knihu rozhodně doporučuji všem kdo chtějí v životě něco dokázat a nebýt jako všichni ostatní. S většinou myšlenek se ztotožňuji a získáte spoustu rad jak do běžného života tak i ve světě financí.

PetraM83

Fajn popis co dělat aby se člověk měl dobře finančně

Prince_of_book
26.11.2021

Velmi zajímavá kniha, která se zpočátku tváří jako "zase další populistická knížka" o financích a svým způsobem i je. Spousta z "mouder" v knize je dávno známá a v určité podobě se již objevila v mnoha knihách, nicméně tato kniha je podává zase jinak a troufnu si říct, že narozdíl od většiny předchozích čtivě a zajímavě.

Jediné co snad knize chybí, je více stránek, zrovna u téhle knihy bych více obsahu určitě ocenil.

hrebmi
23.04.2021

Je to psané americky. Protknuté zhusta příběhy, kterak Popelka ke štěstí přišla. Ale když se na to podíváte pohledem potenciálu k osobnímu rozvoji, není to špatné. Netýká se to až tak peněz, jako spíš obecně životní proaktivity. A pobídek k ní není nikdy dost.

PietroGrencik
12.03.2021

Nič zlé sa nestane ak sa oboznámiš so spoločnými črtami miliónárov, a ich spôsobe myslenia.

Kachčenka
15.01.2021

Super kniha, určitě budu číst opakovaně a čerpat spoustu další a dalších informací :)

sissina
11.08.2019

Kez bych dokazala prekrocit hranici