Jak myslí milionáři

Podvědomí se dá změnit a váš mozek se dá přeprogramovat. A přesně o to v této knize jde! V první části se dozvíte, jak finanční podvědomí funguje. T. Harv Eker vám se svou neodolatelnou kombinací humoru, životních zkušeností a moudrých postřehů ukáže, že všechny finanční návyky a hlavně zlozvyky si s sebou nesete už od nejútlejšího věku. Dozvíte se také, jak své podvědomí přečíst a jak je vylepšit, abyste vydělávali víc a abyste dokázali své peníze udržet. V druhé části najdete 17 zásad, které odlišují zámožné lidi od těch chudších. Ke každé patří i praktické cvičení a názorný návod, jak své myšlení zlepšit a jak dosáhnout úspěchu teď a tady! Ekerovo učení už ovlivnilo životy čtvrt milionu lidí - a diky jeho revoluční knize je nyní můžeme poprvé poznat i my v České republice....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79264/jak-mysli-milionari-gRx-79264.jpg 4.362
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Práh

Secrets of the Millionaire Mind, 2005

Kniha Jak myslí milionáři

PietroGrencik

Nič zlé sa nestane ak sa oboznámiš so spoločnými črtami miliónárov, a ich spôsobe myslenia.

Kachčenka

Super kniha, určitě budu číst opakovaně a čerpat spoustu další a dalších informací :)

sissina
11.08.2019

Kez bych dokazala prekrocit hranici

gemi
10.08.2019

"Dotkněte se čela a řekněte: Myslím tak, jak myslí milionáři."

Další pábitelská příručka, která z vás ale zaručeně udělá milionáře. Není to ale vysloveně stupidní jako perly od Kiyosakiho typu Proč chceme, abyste byli bohatí. Tato se zdá být mnohem praktičtější s konkrétnimi radami a postupy. S některými pasážemi dokonce vřele souhlasím, například s tou, kde autor tvrdí, že není důležité pouze umět vydělat peníze, ale také s nimi hospodařit.

Prolétl jsem to během dvou tří hodin, a to pouze ze studijních důvodů. To je maximum, co jsem ochoten tomuto typu literatury věnovat.

Andi
20.07.2019

Zakoupeno a přečteno několik let zpátky. Jedna z těch lepších knih zabývajících se rozvojem myšlení. JENŽE: netřeba rozdělovati lidstvo na - ty co myslí správně, a tudíž se díky tomu mohou stát ó milionáři, a na ty druhé. První sorta je jako my všichni, jen s více penězi. Toť vše. Kniha je skvěle a čtivě napsaná, proto doporučuji. Ale ty nadpisy kapitol a části, že milionáři myslí takto, chudina takto. Jo, prý to není osobní, psal autor v úvodu. Rady i příklady jsou skvělé, ale přece nemusíte osobnostně růst jen proto, že chcete ty miliony. Takže knihu netřeba brát doslova. Navíc:
Ty miliony mohou mít třeba za prodej drog, a vůbec podnikavé typy vesměs stejně jen vydělávají love v odvětvích, které podporují systém a propastný rozdíl - mezi těmi co peníze mají a těmi druhými - jen jaksi přiživují. A vůbec, spíše mezi nimi najdeme hlupáky a snoby než ty, se kterými se dá normálně bavit.
Berme knihu s nadhledem, ale i přesto si zaslouží být v nejedné domácí knihovně.

inmax
17.04.2017

První kapitola mě spíš nudila, na finanční hospodaření svých rodičů si moc nepamatuju, takže jsem nemohl porovnat, jestli je tím ovlivněné moje finanční vědomí.
Oproti tomu druhá kapitola je už zajímavější. Srovnání myšlení bohatých a NEbohatých je zajímavé, poslední dva body mě docela nakoply. Jasně, je to celé "americké" a idealizované.. ale když si uvědomíte, že né vesmír vám hodí pytel peněz ale vy sami si ho přivoláte tím, že začnete na sobě makat a budete se radami v knize řídit, všechno půjde tak nějak snáz :)

Jirmus
13.01.2017

Doporučuji každému, kdo se zajímá o osobní růst.

ladyba
04.04.2016

Kniha je na můj vkus hodně americká. Ale obsahuje pár dobrých myšlenek o zacházení s penězi, kterých je radno se držet.