barbora1636 barbora1636 komentáře u knih

Ledař: Zpověď nájemného vraha Ledař: Zpověď nájemného vraha Philip Carlo

Knihu jsem četla, až po zhlédnutí dokumentů. Které nakonec hodnotím jako vcelku zcestné. A musím uznat, že kniha je napsána skvěle, navazuje, má jasné spojitosti - "lepší je dávat nez dostávat" někdo myslí dárky Richard Leonard Kuklinski myslel rány...byl opravdu zvláštní a to i oproti jiným "psychopatickým vrahům" o kterých jsem četla. I přes všechny ty zvěrstva co bez pochyb spáchal a mluvil o nich vskutku bezprostředně měl i zásady a světle stránky... v celem příběhu jsem jako největší zlo vnímala jeho ženu. "Trpěla" všechno, po odhalení vystupovala jako mučednice a já se při čtení nemohla zbavit pocitu, že si ten luxus a provokaci zvrácené užívala. Zajímavé čtení " každý by se měl prostě živit tím, co mu jde nejlépe"

25.05.2020 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Knížka je čtivá , ale jako celek spíš průměrná.

25.05.2020 3 z 5

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Moje "srdcovka" od Coelha ♥️ a jedna z nejoblíbenějších knížek ..." Lidská podstata je zlá - někdy zůstane jen u myšlenek ...někdy ne...každý to chce a nikdo si nechce špinit ruce."

25.05.2020

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Jedna z nejsilnějších knižek které jsme četla, smekám před paní Downhamovou! Dobrá knížka je ta, která vás vtáhne do děje, vyvolá spoustu emocí, nepustí vás a utkví Vám v hlavě. A to je přesně tahle kniha...úplně přirozeně mi přišlo, že Tessu znám, cítila jsem všechny ty šílené emoce jako bych byla jeden z jejich nejbližších lidi...a tomu se říká síla psaní! Smekám!

16.05.2022

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Teenagerský děj sice není úplně můj "šálek kávy". Kniha je ale velmi čtivá !!! Přečtená za dva dny.

28.06.2020 4 z 5

Když vraždí děti Když vraždí děti Stephan Harbort

Nic co by se nedalo najít na internetu.

27.06.2020 2 z 5