barbora0275 barbora0275 komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Neco jako Kamenak. Nechapu, co je na prvoplanovitem humoru tak smesneho a proc se toci x-ty dil. Precetla jsem prvnich par kapitol a musela jsem odlozit, priserne mi postavy lezly na nervy.

30.10.2016 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Prvni polovina knihy se priserne tahla, nekolikrat jsem se musela vracet a ujasnovat si data, kdy se dej odehrava. Porad jsem si rikala - proc je tato kniha bestseller? Co na tom ti lidi vidi? Druha polovina zacala mit spad.
Jestli se aspon trochu vyznate v psychologii, rozlustite zahadu celkem rychle.

30.10.2016 3 z 5

V tomto domě straší V tomto domě straší John Boyne

Velmi dobře napsaná kniha, bavila mě, i když je to snad jediný duchařský příběh, který není strašidelný. Hlavní hrdinka je také netradiční, je vidět. že psal muž.

25.10.2016 4 z 5

Lucerna v temnotě Lucerna v temnotě Deborah Lawrenson

Lituji, že jsem si touto knihou pokazila dovolenou.
SPOILER Neskutečně hloupá a naivní hrdinka a její bratr predátor, na kterém nakonec spravedlnost vykonali jeho spolupracovníci a jeho roky šikanovaná sestra se po něm ještě pídí. Nejvíc mě dostalo, když nabádali znásilněnou slepou holku, aby nešla k doktorovi. Konec skoro bez nějaké pointy

19.10.2016 odpad!

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Neuvěřitelně naivní hlavní hrdinka, která snad nemůže být spisovatelka detektivek, jak je zabedněná, a její manipulativní kamarádka. Kdo je vrah, odhalíte velmi brzo. První část knihy je dlouhé dlouhé nic a pak najednou buch, zvrat, a pak dlouhé rozjímání hlavní hrdinky nad zjevným. Ale čtivě napsané.

18.10.2016 2 z 5