-BARBIE- -BARBIE- komentáře u knih

Bez citu Bez citu Neal Shusterman

Naprosto úžasné pokračování Bez Šance. Autorovi se skvěle podařilo popsat Camovo "probuzení"(sice jsem nejdřív nechápala co se tam děje ale vždyť Cam taky ne;). Také Miracolinin pohled na rozpojování lehce nutí čtenáře k zamyšlení jestli je dobrovolné rozpojení vážně tak špatné...skvěle promyšlený svět do každého detailu, doufám že trojka vyjde co nejdříve

19.01.2024 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Tak nějak průměrný příběh. Chtělo by trochu víc rozvést popis světa pod hladinou a vlastně tak nějak popsat všechno víc. Skvělá obálka jako vždy

01.12.2023 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tahle série je prostě úžasná. Že začátku mi sice vadil Eadlynin přístup k selekci ale kdyby ho neměla bylo by to moc stejný jako selekce. Kniha je psaná velmi čtivě a už se moc těším na Korunu

01.12.2023

Zazářit Zazářit Jessica Jung

Na začátek je dobré poznamenat že nápis na obálce (v lásce a K-popu je dovoleno vše...) vůbec nedává smysl vzhledem k ději knihy. Možná mi ale něco uniklo? Na to že to je ale první kniha nezkušené autorky je to velmi dobrý výkon. Zároveň bylo pro mě - člověka co slyšel za život asi 3 K-popové písničky - téma velmi obohacující, neboť jsem nic z toho dříve nevěděla. Po přečtení zbývá říct jediné: "Respekt všem K-pop idolům i cvičencům kteří takovýhle obrovský tlak vydrží"

14.04.2024 4 z 5

Tragédie na jevišti Tragédie na jevišti Robin Stevens

(SPOILER) Zatím určitě nejlepší kniha z téhle série! Krásně vykreslené prostředí a postavy. Kniha se dobře četla a překlad mi vůbec nevadil (jak psali ostatní). Je sice trochu nepravděpodobné že se Hazel a Daisy ocitly u sedmé vraždy ale to se dá úplně snadno přehlížet (je to takový ten typ knihy kterou když vidíte v knihovně, přidáte si ji do tašky protože víte co se od příběhu dá očekávat ale zároveň se těšíte) SPOILER: trošku jsem nepochopila jak se mohla Daisy tak narychlo zamilovat do Martity protože v knize nebylo ani popsané že by spolu byly dlouho nebo někde sami. Taky se mi ale líbilo poukázání na to že Daisy není tak bezcitná osoba a je schopna milovat

11.02.2024 5 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Zezačatku se kniha skvěle rozvíjela. Děj byl promyšlený a hezky plynul. Tak od půlky to ale šlo rychle zkopce až jsem ji chtěl odložit! Nedělo se tam skoro nic co by posouvalo příběh a pak ani konec nebyl nic extra. SPOILER: Jen tak mimochodem jak je možný že ve světě kde jsou nadaní brání jako něco vzácného má tu moc každý druhý člověk?

26.01.2024 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Autorce se skvěle podařilo vystihnout temnou atmosféru Meče&Kříže. Rozhodně doporučuji mnohem víc než Slzu a Vodopád

30.11.2023 4 z 5