barbara512 barbara512 komentáře u knih

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Opravdu strašně moc mě štvalo,že si Nora nic nepamatovala. :D Ale jinak samozřejmě skvělé,stejně jako ostatní díly.

16.03.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Napřed jsem si říkala,že to číst nebudu.Nakonec jsem ji přečetla a nebylo to tak hrozné,vlastně celkem fajn. Chvilkama i celkem vtipné. Občas jsem nechápala Any chování,ale budiž.

16.03.2015 3 z 5

Neurazí,potěší. Oddechová kniha s krásným příběhem.Jen ten konec jsem čekala jiný a mrzelo mě,že autorka nenapsala,jak to dopadlo s Maddie.Možná,že právě to je na tom to pěkné,když si každý člověk vymyslí své pokračování. :)

16.03.2015 4 z 5

Soud padlých andělů Soud padlých andělů James Kimmel jr.

Některé části byly zajímavé,ale jiné naopak nudné. Nebylo to zas tak špatné,určitě se díky té knize zamyslí nejeden čtenář. Občas jsem se vcítila do Brek a přemýšlela,co bych asi dělala já a celkově. Nápad autora byl dobrý.

16.03.2015 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Knihu jsem četla poprvé před třemi roky a od té doby je mou nejoblíbenější,i přesto,že jsem přečetla spoustu jiných. Je to všechno skvěle promyšlené a dokáže člověka zaujmout - myslím,že opravdu hodně. Ani chvilku jsem se nenudila,čehož si cením a jsem velice ráda,že jsem se k této knize dostala,a vlastně ke všem čtyřem (pokračování). :)

16.03.2015 5 z 5