Barakoudel Barakoudel komentáře u knih

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Tess je má favoritka, jinak než 5* hodnotit nemůžu. Spletitý příběh, který má neskutečně poutavý děj a opět velmi překvapivé rozuzlení. Tessiny knížky se dají číst jedině bez přestání. Má znalost náboženství sice není příliš dobrá, ale knížka rozhodně v mých myšlenkách vznesla spoustu otázek.

06.04.2020 5 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Tím, že jsem četla několik později vydaných knížek, pro mě tato knížka byla naprostým šokem především díky detailům týkajícím se života Maury. Parádní knížka!

29.03.2020 5 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

V tomto případě jsem nemohla zavřít oka, dokud jsem nepřečetla poslední stránku. Příběh zasazený do Afriky mě pohltil zcela a nekompromisně. Dost možná si ji přečtu znovu.

Gravitace Gravitace Tess Gerritsen

V této knížce je hodně znát, že se autorka teprve hledala. Sci-fi příliš nemusím, obzvlášť ne tu vesmírnou. Napětí zde gradovalo nenápadně a intenzivně. Rozuzlení bylo překvapivé.

22.03.2020 3 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Dechberoucí. Tentokrát jsem prohrála boj se svými slzami.

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Opět nemám co dodat. Příběh zasazený do prostředí kláštera s přesahem až do míst největší bídy mě strhl svým dějem, dokud jsem neměla knížku za sebou. Tess Gerritsen umí splétat takové sítě příběhu, u nichž nelze předem odhadnout, kam povedou. Také proto nechává čtenáře napjatého do posledních stránek.

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Do poslední chvíle jsem s napětím čekala, jak kniha dopadne. Napětí se pomalu stupňuje a k vyvrcholení dojde, na můj vkus, až příliš rychle.

11.03.2020 4 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Bohužel jsem se k této knize dostala až poté, co jsem četla většinu knih vydaných po roce 2005. Knížka je strhující, děsivá a nenechá čtenáře spát, dokud ji nepřečte.

11.03.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

První knížka od Colleen Hooverové, se kterou jsem se od začátku dost trápila. Nebavila mě, vadila mi hlavní hrdinka. Na konci knížky jsem ale dospěla pochopení a náhled na knížku se mi naprosto převrátil vzhůru nohama. Děkuji za další náhled do těžké reality.

11.03.2020 5 z 5