bara1172002 bara1172002 komentáře u knih

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Knížku jsem četla jednou a už ted vím že to nebylo naposledy. Jeto užasna kniha, která ukazuje bolest ze stráty, část krásy Boha a sílu odpuštění. Knihu bych doporučila všem, i když každý bude mít jiný názor, ale tuhle knihu by měli přečíst všichni

02.01.2017 5 z 5

Střetnutí Střetnutí Frank Peretti

Jeto úžasná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem. Má spoustu nedokonalostí, ale hlavní myšlenku předá tím nejlepším způsobem. Vyrostla jsem v křestanské rodině a zažila spoustu zázraků, ale až s touhle knihou jsem je začala vnímat v celé kráse i hrůze.

02.01.2017 5 z 5

Eva Eva Wm. Paul Young (p)

Je pravda že tahle kniha není nejlepší, ale ukazuje jak jsme mi lidé poskvrněni životem v hříchu, jak nedokážeme cele důvěřovat, přesto že máme před sebou toho nejlepšího ochránce. Knihu doporučuji přečíst pomalu s klidem a s vědomím že nezaujme jako Chatrč, ale že předá největčí tajemství.

02.01.2017 4 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Úžasná kniha. Zaujala mě hned jen podle obálky. Příběh byl napínavý a nedal se předvídat, jako u spousty jiných knih. Čekala jsem, že tam bude víc smrti, ale vyrovnaly to zajímavé myšlenky. Těším se na pokračování.

04.01.2017 5 z 5