Bamboocha Bamboocha komentáře u knih

Duhový had Duhový had Barbara Wood

Další krásná a velmi čtivá kniha od této autorky.

18.07.2018

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Velmi čtivé, vtáhne vás to do děje. Knihu jsem četla až po shlédnutí seriálu,ale vůbec to nevadilo.

14.10.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Po prvních asi 100 stránkách, které mě uplně nezaujaly, jsem se díky zajímavé zápletce do knihy opět začetla a uplně ponořila.Takže nakonec i druhý díl splnil očekávání a chystám se na poslední díl.

06.10.2015 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Skvělá kniha s velice zajímavým příběhem.

Hořící kříž 1 Hořící kříž 1 Diana Gabaldon

Trvalo mi delší dobu se do příběhu začíst,ale nakonec oautorka opět nezklamala.

13.05.2021 5 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Další super knížka ze série o Jamiem a Claire.

27.04.2019 5 z 5

Molekulární biologie v medicíně Molekulární biologie v medicíně Eduard Kočárek

Knížka obsahuje popisy vyšetřovacích metod v cytogenetice, molekulární biologii genu, molekulární podstatu mutací, monogenní onemocnění a jejich dědičnost, hybridizační metody a mnoho dalšího. Vše je psáno velice přehledně.

21.09.2015 5 z 5

Histologie přednášky pro bakalářské studium Histologie přednášky pro bakalářské studium Václava Konrádová

Kniha vhodná pro studijní obor zdravotní laborant na lékařské fakultě.

21.09.2015

Stanovení analytů v klinické biochemii 2.část Stanovení analytů v klinické biochemii 2.část Petr Schneiderka

Kniha obsahuje návody pro praktická cvičení v laboratoři, postupy a principy metod. Dobrý pomocník při psaní protokolů z laboratorních cvičení.

21.09.2015

Stanovení analytů v klinické biochemii 1.část Stanovení analytů v klinické biochemii 1.část Petr Schneiderka

Tato knížka obsahuje praktická cvičení pro práci v laboratoři,postupy a principy metod. Dobrý pomocník při psaní protokolů z laboratorních cvičení.

Němčina - Maturitní témata Němčina - Maturitní témata Helena Navrátilová

Kniha obsahu je témata,která se hodí v přípravě např. maturitních otázek. Obsahuje také úkoly a jejich řešení.

Plamen duše Plamen duše Barbara Wood

Knížka, která se čte jedním dechem. Doporučuji.