B.arbora B.arbora komentáře u knih

Esence hrůzy Esence hrůzy * antologie

Konečně dočteno a musím říct, že moc děkuji všem autorům, kteří se podíleli na téhle knize. Opravdu klobouk dolů. Jedna povídka lepší než druhá, ale přeci jen každá měla své jiné kouzlojsem ráda, že máme tak skvěle autory jak ty české tak i ty slovenské, o kterých jsem ještě donedávna ani nevěděla, že existují. A díky téhle knize si je ráda vyhledám a přečtu od nich i něco jiného. Jste fakt úžasní!
navíc kniha obsahuje i krásné ilustrace a tím je ještě více kouzelnější a dodává jí ten správný punc.
Hlavně bych měla poděkovat samotnému editorovi, že si dal vůbec takovou práci a námahu, aby dal dohromady tak skvělý tým autorů
to nejdůležitější nakonec, dík patří také nakladatelství Canc, že vydala tak famózní, hororovou a dech beroucí knihu!

A o co tady jde?

Mrazivé, hororové příběhy, které jsou napsané tak, že ještě dlouho na ně budete vzpomínat a některé se vám vryjí hluboko pod kůži!

Poslední moje poznámka bude, že nešlo vybrat, která je nejlepší všechny byly skvělé, ale které ve mě vyvolaly největší hrůzy byly Synové svých otců, 666 a Pán oprátek

29.04.2023 5 z 5

Virus omega Virus omega Mark E. Pocha (p)

Za mě opět super čtení. Hlavně potom co nám tu řadil virus covid :D

01.01.2023 5 z 5

Země kanibalů Země kanibalů Mark E. Pocha (p)

Pro mě opět skvělé čtení plné zvracenosti a nechutenství. Ne každému tohle čtení vyhovuje, ale mě neskutečně uklidňuje a doporučuji skvělé čtení po rozchodech :D

01.01.2023 5 z 5

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Miluji tyhle horory z prostředí lesů. Za mě prostě super :)

01.01.2023 5 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Od pana Epochy moje první kniha od tohohle autora. A nejlepší. Miluji ty zvracenosti a uchylarny a ještě se inspiroval vrahem Štěfanem Svitkem. Za mě topka

Les Les Jan Hlubek

Kniha se skvěle četla. Klasický horor bu bu buuu

Rosie Rosie Jan Hlubek

Skvělý horor i pro ty kteří jsou strašpytlove

01.01.2023 5 z 5

Aj teba dostanem! Každá to chce Aj teba dostanem! Každá to chce Mark E. Pocha (p)

Autora mám strašně v oblibě, ale zatím vše co jsem od něj četla bylo super, ale tady jsem se trošku zklamala. Což mě trošku mrzí. Ale najdu si zas jinou, která mě od něj fakt Dostane ;)

01.01.2023 2 z 5