aTrina aTrina komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ještě lepší a hlavně detailnější než film. Skoro mě dohnala k slzám. Určitě doporučuju!

21.03.2021 5 z 5

Tato kniha je hodně přínosná a ne jenom na jedno přečtení, určitě se k ní budu vracet :-)

29.02.2016 5 z 5

Láska, vztahy a přátelství Láska, vztahy a přátelství Don Miguel Ruiz (p)

Pro mě jedna z nejhezčích knih, pojednávající o tom, že základem všeho je láska. Některé pasáže čtu stále dokola a dokola a cítím se při tom blaženě. Opravdu doporučuji. Těm, co chtějí porozumět a pochopit, tak pomůže.

29.12.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla! Příběh mě pohltil natolik, že jsem najednou zhltla přes 200 stránek a zbytek dočetla napodruhé. Vřele všem doporučuji k přečtení! ;-)

22.11.2015 5 z 5

Klíč Klíč Joe Vitale

Kniha mi přišla velmi komerční a nebyly tam moc popsány kroky, jak vše uvést do praxe. Tato kniha mě spíše zklamala.

21.11.2015 2 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Moc jsem se na tuto knihu těšila, už podle názvu mě lákala. Nápad velmi dobrý, příběh ale mohl být o trochu lepší. Nezhltla jsem tu knihu na dvakrát, jak to bývá u těch nejlepších, takže dávám 4 hvězdy. :-)

21.11.2015 4 z 5