Astraia Astraia komentáře u knih

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Dokonalé!!!
Tatínek nám vždycky vyprávěl, co všechno se dělo.
Jak se člověk k člověk dokáže chovat. V této knize je to dokonale popsané a Vandou Hibnerovou povýšené na mistrovské dílo.
Děkuji za tuto knihu!!!

09.09.2023 5 z 5

Až moc blízko Až moc blízko Eleanor Moran

Já jsem s knihou zas až takový problém neměla. Čteno jako audiokniha. Jana Čtvrtecká knihu nečetla s bravůrností a dramatickým podáním.
Každou postavu jsem dle interpetčina podání poznávala.
Jednoduše napsaná kniha, u které nebylo potřeba moc přemýšlet, a to jsem zrovna potřebovala. Lehké čtení bez hororového či děsivého napětí

07.06.2022 4 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Backman opět nezklamal.

Úžasná hra se slovy, úžasná přirovnání...

Kniha je sice pokračování Medvědína, ale kbyby si tuto knihu někdo přečetl jako první nebo Medvědím vůbec nečetl, v žádném případě to nevadí. V knize je všechno dobře popsané či je čtenáři vše podstatné připomenuto.

Líbí se mi, jak do sebe vše zapadá, jako klíč do zámku.

27.04.2021 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

WOW, opět bomba!!!
Jsem ráda, že jsem kdysi náhodou na Fredrika Backmana narazila. Všechny jeho knihy umí krásně vtáhnout do děje. Medvědín není výjimkou.
Už mám rozečtenou My proti vám (volné pokračování Medvědína). Jsem na teprve začátku, a už je to dost zajímavé.

Jedna (pro mě) z výhod je, že jména jsou používaná, tak aby si je člověk snadno zapomatoval. Z toho důvodu se čtenář v osobách neztratí a vždy je jasné o koho jde .

20.04.2021 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Miluji knihy Fredrika Backmana.
Každá jeho kniha má svůj osobitý náboj. Ani tato kniha mě nezklamala!!! Dávám plný počet ..
Už se těším, až si přečtu další Backmanovy knihy.

06.04.2021 5 z 5