Arturo.Bandini Arturo.Bandini komentáře u knih

Ženský Ženský Charles Bukowski

V knížce se šukalo asi třicetkrát, ale pokaždé stejně :) Měnily se jen ženské, jejich vlasy, těla, jména... Měnily se tak často, že ve druhé třetině knížky jsem o nich ztratil přehled, která je která. Každopádně pár pasáží mne dosti zaujalo, a zrovna těch, které se ženských vůbec netýkaly... :) Má první přečtená knížka od Buka.

29.12.2015 3 z 5

Kam zmizela ta roztomilá, rozesmátá holka v květovaných šatech Kam zmizela ta roztomilá, rozesmátá holka v květovaných šatech Charles Bukowski

Objevil jsem ji v knihovničce kroměřížské psychiatrické léčebny, kde jsem se před pár lety dostával z těžkých depresí. A nedám na ni dopustit. Má srdeční záležitost!

29.12.2015 5 z 5

Těžký časy Těžký časy Charles Bukowski

V některých povídkách se toho děje spousta, v některých se děje jen něco, v některých se však neděje vůbec nic. Každopádně doporučuji poslech audio knihy, skvělý zážitek... :)

29.12.2015 3 z 5

Šunkový nářez Šunkový nářez Charles Bukowski

Má nejmilovanější knížka od Bukowského.

29.12.2015 5 z 5

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Jak píše moonchild: Jednoduchá, levná a rychlá jídla. Zapomněla však dodat "zdravá", protože to ona rozhodně nejsou.

Bohužel se opět ukázalo, jak na tom česká gastronomie je. A i když se někteří (Pohlreich, Vaněk,...) snaží o nápravu, nejde to, protože lidé jsou tak hloupí, že si místo kuřete s rýží dají smažák v hrnku z mikrovlnky, i když obě jídla vyjdou cenově stejně.
Nevím, zda jsou to všechno diváci Novy (i když je to velmi pravděpodobné), kdo z Hrušky udělali nejúspěšnějšího autora knihy (!!!) za poslední dvacetiletí, ale já osobně je lituji. Za ty peníze, které utratili za koupi knížky, si klidně mohli uvařit nóbl večeři. Takto se jen potvrzuje, že český národ je mnohamiliónová skupina ovcí, které podlehnou všemu komerčnímu, i když to dříve, či později zničí jejich zdraví, místo toho, aby se naučily alespoň trochu vařit podle receptů, které z jejich hoven neudělají ve střevech stavební materiál.

17.01.2015 odpad!