Arinta27 Arinta27 komentáře u knih

Zločin slečnám nesluší Zločin slečnám nesluší Robin Stevens

Doporučuji

14.09.2018 5 z 5

Ďábelská zubařka Ďábelská zubařka David Walliams

Vážně vynikající kniha! Málem jsem pukla smíchy u velkého kalhotkového skandálu I. a II. slečny Heraové a zrychleného kroku Winnie. Moje oblíbená postava byla Gabča a líbilo se mi, kolik pan Walliams a překladatel využili vymyšlených slov. Rozhodně doporučuji

09.09.2018 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Super kniha, není co víc dodat.

09.09.2018 4 z 5

Nebezpečné fitko Nebezpečné fitko Maja von Vogel

Líbila se mi. Bohužel už se neprodává a není k vypůjčení v knihovně. Ráda bych si přečetla i jiné.

08.09.2018 5 z 5

První láska První láska Jacqueline Wilson

Výborná kniha

08.09.2018 4 z 5

První slzy První slzy Jacqueline Wilson

Jako obvykle skvělá kniha, které dívky rozumí. Sally je normální holka, má kluka a kámošky. Prostá kniha ze života, kterou autorka moc pěkně napsala.

08.09.2018 4 z 5

Klan koní Klan koní Live Bonnevie

Kniha patří k těm nejlepším. Líbí se mi děj a kniha se mi snadno čte. Uvědomila jsem si, jak je důležitá souhra mezi jezdcem a koněm, a i když jsem na koně absolutní lajk, všemu jsem rozuměla a s terminologií jsem žádný problém neměla. Hlavní hrdinka Amanda ani její otec se mi vůbec nelíbili. Ylva taky měla své mouchy, to samé Åke a Torgeir. Mými oblíbenými postavami se tudíž stali Ægir a Tone. Navzdory tomu, že jsem nebyla moc spokojená s charaktery hlavních postav, kniha se mi jako celek moc líbila a doporučuji jak laikům, tak profesionálům v oboru koní a dávám 5/5 hvězdiček. Jediná drobnost, kterou bych vytkla je, že autorka až do konce knihy používala i příjmení postav, ale to je skutečně pouze maličkost. Kniha byla napínavá od prologu až do samého konce, takže určitě klobouk dolů před autorkou, 5 hvězd a zdvižené palce.

08.09.2018 5 z 5