anndrra anndrra komentáře u knih

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Sice nesnáším slovo kožoměnec, ale tahle série se mi líbí čím dál víc

03.12.2020 5 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

Bylo to lepší než jednička.

30.11.2020 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Obálka je strašná, což je důvod, proč jsem po knížce nesáhla dřív. Nicméně obsah vůbec není zlý. Čtení mě bavilo i když styl byl místy možná lehce problematický, což může být taky zásluha redakce nebo překladu. Nicméně nápad se mi líbí a rozhodně se pustím i do dalšího dílu.

29.11.2020 4 z 5

Vládkyně kouře Vládkyně kouře Laura Sebastian

Nejdřív jsme se nemohla začíst. Knihu jsem dokonce odložila a přečetla mezitím dvě další, když jsem se k ní vracela, bála jsem se, že se situace bude opakovat. Naštěstí zbytečně. Nakonec to bylo asi lepší než jednička a moc se těším na trojku.

06.10.2020 4 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Poprvé jsem ohodnotila knížku ještě před poslední tečkou a na svém hodnocení trvám i po dočtení. Tedy upravila bych ho, ale už to nejde.
Proč?
Vysvětlím v závěru.
Jak už tady někdo zmínil, možná by se ty rozdílné pohledy daly uchopit tak, aby se hned za sebou neopakovaly dvě stejné situace, ale ta knížka je tak čtivá, že mi to nakonec ani nevadilo. Navíc Mad mi byl mnohem sympatičtější než Anna, takže na jeho části jsem se fakt těšila a bez jejích pocitů by temnému obrazu Maddoxova vyprávění chyběl ten hezký kytičkový holčičí rámeček, který všechno potřebně odlehčil a podtrhl.
Celou knížku bych zhltla za pár hodin, nebýt jiných povinností a ten konec, páni, čekala jsem někoho jiného, kdybych mohla jen za to dát hvězdu navíc, oproti původním 5 před dočtením, už by tady byla. Doufám, že časem autorka vydá nějakou podobnou pecku. Jsem moc ráda, že jsem do knihy investovala. ????

25.07.2020 5 z 5

Zářící ruiny Zářící ruiny Vic James

Chtěla jsem dát 5*, konečně jsem si totiž našla cestu nějaké postavě, konkrétně k Abi, celou druhou polovinu knihy jsem se na to těšila. Četla a hltala a dost často mě vývoj příběhu překvapil, za sebe tvrdím, že z celé série je tenhle díl nejlepší. Jenže ten konec... Zůstalo tolik nezodpovězeného. Tohle, že je závěr série? To ani náhodou

20.07.2020 3 z 5

Padlé město Padlé město Vic James

Takhle, dvojka je překvapivě lepší než jednička. Nicméně mi pořád vadí, že se nedokážu s žádnou postavou opravdu sžít, což bude zřejmě proto, že se tak často střídají. Jejich pohnutkám tudíž nerozumím a občas nevěřím. A největší nelogičnost: pokud Jenner a starej Jardine věděl o Dině, proč je nezastavili dřív? Jsou tam díry, což by se u takhle velmi pomalu a líně se táhnoucí série nemělo stávat. Jsem tip čtenáře, který potřebuje vědět, jak příběh dopadne, takže si další díl přečtu, ale znovu bych se do série asi nepustila.

26.10.2019 4 z 5