anna7461 anna7461 komentáře u knih

Šelma Šelma Andrew Mayne

Začátek dobrý, pak už velmi, velmi nereálné .... a konec až úsměvný. Chápu je těžké vymyslet a napsat něco originálního všechno tady už bylo. Ale tady při čtení závěru knihy se daly přeskakovat celé odstavce a ničemu mu to nevadilo. Klišé za klišé. Koupila jsem si na doporučení vás čtenářů Spis Vaterland. Tak doufám, že nezklamate a konečně si přečtu dobrou knihu :)

08.09.2019 1 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Tak za prvé se mi nelíbilo , že mne autorka citově vydírá. Za druhé jsem měla kopřivku ze vztahů jako z červené knihovny a za třetí mne neskutečně štvala Erika lepší a chytřejší než celá policie severu. Někteří zde zmiňují, že je to autorčina nejlepší kniha, v tom případě se s autorkou již nepotkám... 1hvězda za ne tak špatný konec

17.03.2019 1 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Už tady bylo všechno řečeno. Začátek dobrý a pak jen spusta nevysvětlitelných a nelogických sr*ček. Pokud můžete raději se této knížce vyhněte. Prý Larsson, Nesbo a pak Mroz. No tak to ani omylem pane Mroz

10.02.2019 odpad!

Na útěku: Neuvěřitelný příběh Josefa Brykse Na útěku: Neuvěřitelný příběh Josefa Brykse Luděk Navara

Opravdový, nezlomný hrdina. Nádherná kniha a řádění komoušů mne vžd dovede vytočit do běla ...

10.02.2019 5 z 5

Na zabití Na zabití Peter Swanson

Jé to jsem si pošmákla. Dobře napsáno, výborné zvraty, kniha má spád a ne nadarmo od čtenářů přes osmdesát procent. Určitě stojí za přečtení

09.09.2019 5 z 5