ankaras ankaras komentáře u knih

Farma Farma Tom Rob Smith

Farma určitě stojí za přečtení. Mně trochu vadil zdlouhavý děj a velice rychlý konec, který by si naopak zasloužil trochu více pozornosti.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se mi dostala náhodou do rukou, tak jsem ji přečetla bez jakéhokoliv očekávání. Lehce čitelná, jen bych vytkla, že nebylo chvílemi poznat, kdo vůbec mluví a v kterém časovém rozpětí. Po slově pohodovka bohužel nesáhnu, protože opět poukázala na tragičnost dnešních vztahů a toho je kolem nás docela dost.

11.09.2016 3 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Kniha "Izolovaný" od tohoto autora mě opravdu dostala, a proto jsem se hned sháněla i po této a bohužel musím napsat, že děj byl o něco slabší a nedokázal mě tak vtáhnout.

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Po knize jsem sáhla v době, kdy měla hodnocení 97%. Říkala jsem si, že to musím tedy určitě zkusit. NEZKLAMALA. Dechberoucí od začátku do konce! Zvraty do poslední strany a to nemluvím o propracovaných úryvcích, kde jsem se chytala za hlavu. Je to druhá kniha po Stalkerovi, u které bych nejradši křičela na postavy, co mají dělat. 100% vtažení do děje.

11.09.2016 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Má první zkušenost s knihou od tohoto autora. Nemohla jsem se začíst a nadšení nepřišlo, ale nevzdala jsem to a mohu říct, že autor s každou další knihou přidává na síle a píše opravdu skvěle! Takže pokud jste také nebyli 100% spokojeni, doporučuji pokračovat.

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Když se po dočtení knížky a jejím zavření usmívate, tak není třeba dalšího hodnocení. Opět perfektní!

11.09.2016 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

S touto knihou se mi jen potvrdilo, že se nemá člověk dopředu na nic těšit. A jak já se těšila! Když jsem po pár stránkách pochopila, co se děje, byla jsem opravdu zklamaná. Miluju Keplerovky, takže jen proto jsem dočetla a můžu říct, že jsem u toho opravdu trpěla a děsí mě, že se jedná o první knihu ze série. Dokonce mě to donutilo napsat svůj první komentář. Kniha čtivá, pro někoho určitě prima osvěžení, ale já už nechci, prosím! :)

11.09.2016 3 z 5