angelbooks angelbooks komentáře u knih

Magyk Magyk Angie Sage

Magyk jsem dostala jako dárek jednou na Vánoce pod stromek a hned mě zaujala obálka a obsah této knihy. Musím říct že jsem to měla přečtené hodně rychle a už jsem se těšila až dostanu 2. díl...
Magyk je moc zajímavá knížka. Hrozně se mi líbil konec pár zvratům, mezi postavami, jsem ani kolikrát nemohla uvěřit. Určitě doporučuji a jestli se vám bude líbit přečtěte si i dalších 6 dílů :), žádný z nich totiž není nudný :).

14.12.2013 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Sice jsem od J.K.R četla jen 7.díl ale i tak můžu ten 7.díl doporučit, opravdu. Je to úžasný a lepší než film. Za mě je to 5hvězd a velkééé doporučenííí :).

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Tahle kniha je moc pěkná. Ke konci jsem se trochu nudila ale pak mě to najednou popadlo a já byla čím dál víc netrpělivější jak ten děj dopadne :). Zasloužené 4hvězdičky :).

Země čarodějů Země čarodějů Markéta Prášková

Druhý díl je daleko zapletenejší než první, je fakt že ani já jsem se v nějakých částích nedokázala vyznat, ale když to takhle dopadlo přečetla jsem si tu část znova a když mi to ani tak do sebe nezapadalo tak jsem četla dál. Ono se to později vysvětlilo.
Zdá se mi že čím víc se blíží konec tím je to zajímavější a rozplétají se ty části kterým jsem nerozuměla :).
Jsem zvědavá na další díly :).
Hodnotím o hvězdičku více než první díl, ale tento doporučuju :).

Rodinné tajemství Rodinné tajemství Markéta Prášková

První díl jsem si půjčila z knihovny protože mi má sestra koupila 2 díl. Říkala jsem si jaký bude první díl...
První díl byl moc moc pěkný, ale moc nenadchnul, sice se mi nejvíc líbil konec kdy jsem si furt říkala ,, jak to asi dopadne" ale nebylo to nic, co bych se bála odložit.
Je to takový pěkný průměr :).

13.12.2013 3 z 5

Inkoustová smrt Inkoustová smrt Cornelia Funke

Pro mě, jakožto pro fanynku sci-fi a fantasy, je tato kniha jedním z nejlepších knih na světě. Ten děj, to nebezpečí, ty zvraty a ta všechna očekávání... Nejradši bych byla kdyby vyšel i 4 díl bylo by to hodně zajímavé pokračování :D.
Neříkám že si všichni tento díl zamilují, ale já si ho prostě zamilovala úplně. Zrovna dneska jsem ho dočetla a klidně bych to začala číst znova. :)

Inkoustová krev Inkoustová krev Cornelia Funke

Moc pěkná kniha i děj. Moc doporučuji fanoučkům Inkoustového světa. Druhý díl jsem si oblíbila víc než první díl, od této knihy jsem se totiž SKORO nedokázala odtrhnout :D . Vřele doporučuji.

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Knížka je moc pěkná a proto jdu i na další dva díly :D.
Doporučuju moc moc moc :).