anet6 anet6 komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Za mě rozhodně NE. Knihu jsem dočetla jen z toho důvodu, že jsem si ji vzala na dovolenou. Měla jsem pocit, jakoby autor psal vše, co ho zrovna napadlo. Po celou dobu jsem v četbě měla obrovský zmatek a několikrát jsem se přistihla, že vlastně nevím co čtu. Také v postavách jsem se ztrácela. Každý třetí měl příjmení na F a hlavní detektiv byl jmenován buď jako Wolf, podruhé jako William a pak jako Fawkes. Miluju všechny knihy od R. Bryndzy a doufala, že to bude něco na podobný způsob. Musím si tedy napravit chuť nějakou knihou od Bryndzy :-)

31.07.2019

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Skvělá kniha! Často jsem se ztratila v postavách. Na mě moc jmen :) ale na konci se vše krásně vyjasnilo.

04.10.2015 4 z 5

Nekonečná láska Nekonečná láska Scott Spencer

Za mě NE!! Nikdy jsem knihou nebyla tak moc zklamaná jako nyní. Film byl nádherný ale s knihou nemá kromě jmen nic společného. Titulní stránka se ke knize vůbec nehodí! Film je velmi romantický a chvilkami i dojemný. Jedná se tam o pravou lásku. A kniha? David podpálí dům, je ve vězení a myslí si jak je to v pohodě, hlavně ať najde dopisy od Jade. A to že bude spisovatel skoro dvě stránky popisovat jak to Jade chtěla do zadku?! Jako vážně??? Obrovské zklamání a jsem ráda, že jsem si ji vypůjčila a nedala do ní peníze.

28.07.2015 odpad!

Zapletený Zapletený Emma Chase

Knihy tohoto žánru čtu velice ráda. Na odreagovaní je to nejlepší, ale u této knihy jsem byla ze začátku nemile překvapena. Přesně takový typ mužů nemám ráda a najednou bych si měla přečíst "o jeho životě"? Vzhledem k tomu, že jsem doufala, že se začtu, tak jsem knihu nezavřela a jsem za to nakonec ráda. Když jsem se dočetla asi k páté kapitole, knihu jsem téměř nedala z ruky. Některé pasáže velice vtipně podané a četlo se to pomalu na jeden nádech. Zde šlo vidět, že muž je schopný se změnit jen díky ženě. :)

02.02.2016

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Pan Sparks opět nezklamal. Kniha nádherná!!! Filmu jsem se na jednu stranu obávala ale nemohla jsem se ho dočkat. Ano je to ve filmu trošku jinak ale i tak mě mile překvapil. :)

04.08.2015 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Kniha nádherná! Dobře se četla a na konci mi ukáplo i pár slz. Takové knížky se čtou nejlépe :) Akorát jediné co mě v téhle knize zarazilo je, že jak je možné, že měl Ansel v bytě vždy uklizeno a košile vždy nažehlené?....

16.06.2015 5 z 5

Poutník Poutník Paulo Coelho

Film naprosto úžasný! Životopisné filmy nepatří mezi mé nejoblíbenější, ale vydat se na to do kina nebyl vůbec špatný nápad. Doufám, že po všech mých zkušeností kniha/film bude i tato kniha ještě o něco lepší. Doufám, že se k ní v brzké době dostanu a nezklame.

21.12.2015