aneleh18 aneleh18 komentáře u knih

Balada z černýho asfaltu Balada z černýho asfaltu Josef Kutík

Poutavý příběh psaný jako zpověď jednoho z aktérů nespisovným jazykem dokazuje, že kriminalita mládeže má podobné příčiny v jakémkoliv politickém zřízení. Četla jsem již několikrát a určitě ne naposledy.

03.03.2014 5 z 5

Hodina nachové růže Hodina nachové růže Maria Krüger

Krásné počteníčko pro náctileté slečny. Ale já se k této knize vracím i ve svém již "pokročilém" věku. Moc hezký náhled do dob minulých, svým způsobem naivních v pohledu člověka moderní éry..

01.03.2014 5 z 5

Léčivá moc vitamínů, bylin a minerálních látek Léčivá moc vitamínů, bylin a minerálních látek kolektiv autorů

I v době dobře dostupných informací na internetu občas po této knize sáhnu. Oceňuji velice dobře a logicky srovnané informace nejen o vitamínech, minerálních látkách a bylinách, ale i rozsáhlý přehled onemocnění a rady, jak si s jejich léčbou poradit, nebo i jim předejít.

27.02.2014 5 z 5

Kniha říkanek Kniha říkanek Petr Behenský

Krásná obálka - hned mám chuť knihu koupit a to by měla obálka v zákazníkovi vyvolat především - zájem. Po záplavě Dysneyovských přeumělkovaných knih mne mile vítá česká klasika veselých postaviček.

19.02.2014 4 z 5

Had má královskou hlavu Had má královskou hlavu Miroslav Neumann (p)

Úžasné čtení, které vtáhne do děje od prvních stránek. Hodně realisticky vykreslené poměry v černé africe.

13.02.2014 5 z 5

Žebrák se stříbrnou holí Žebrák se stříbrnou holí Ludmila Vaňková

Nádherný pohled do historie. nejlepší prostředek k pochopení té doby.

12.02.2014 5 z 5

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

Souhlasím s většinou komentářů - oddychové, pohodové. Jen nevím, zda se k této knize vrátím .

12.02.2014 3 z 5

Černá sága Černá sága Ludmila Vaňková

Vaňková nezklamala. Cením si výběr prostředí, pro ni trochu neobvyklý.

12.02.2014 3 z 5

Na palubě Na palubě Carol Higgins Clark

Nějak mi to čtení nešlo, něco mi vadilo, možná přílišná zamlženost děje a nepoutavé postavy. Ale to je subjektivní dojem

12.02.2014 2 z 5

Snídaně v posteli Snídaně v posteli Sandra Brown

Zklamání. Jako by autorce došly dobré nápady, přehnanou romantikou nahrazený lepší dějový spád řadí tuto knihu k jejím nejslabším.

12.02.2014 2 z 5

Hříchy noci Hříchy noci Tami Hoag

Dost dobré. Určitě se ke knize vrátím.

12.02.2014 4 z 5

Porota Porota John Grisham

Naprosto super zápletka i když na naše poměry trochu sci-fi. Ale tak krásné vykreslení postav jsem už dlouho nečetla. John Grisham to prostě mistrně ovládá.

11.02.2014 5 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Taková odlehčená četba, některé postavy a jejich charaktery jsou pro mne přestřelené - viz Alice. Je vůbec možné, že je někdo tak zkažený? Jedině duševně nemocný ( a nebo já jsem hodně naivní). Přesto knihu mám a určitě se k ní někdy vrátím. Třeba o dovolené. Takže nakonec - bylo to fajn.

11.02.2014 3 z 5