Anee Anee komentáře u knih

Šťastná hvězda Šťastná hvězda Mika Waltari

Celá série je velmi povedená, nicméně musím hodnotit každou zvlášť. :)

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha co neurazí ani nenadchne. Čekala jsem mysteriózní atmosféru v historickém prostředí...což bylo částečně splněno. Nicméně se tato dobrá část prolínala s postavami současnosti, který bylo na můj vkus až moc. Autorka se mohla soustředit na dvě postavy, na kterých postavit celý příběh. Konec mě poněkud zklamal, jako by byl sepsán horkou jehlou. Nicméně atmosféra v historické části parádní, velmi jsem ocenila ten přesah do současnosti, jak na události. pohlížejí o sto let později.

20.08.2019 3 z 5

Tobiáš Lolness Tobiáš Lolness Timothée de Fombelle

Parádní příběh, který je určený jak pro děti, tak se v tom najdou i dospělí. Já obě knížky přečetla jedním dechem a na konci mi bylo líto, že příběh už skončil. Příběh má hloubku, dynamičnost i skvělé zakončení. Aní v jedné části jsem se nenudila a dávám tomu plný počet.

Phulův ráj Phulův ráj Robert Asprin

Velmi vtipně a lehce psaná knížka o námezdných vesmírných vojácích

20.08.2019 4 z 5

Temný anděl Temný anděl Mika Waltari

Velmi povedená knížka v klasicky Mikowaltarisky. Doporučuji přečíst, já to shltla jedním dechem.

20.08.2019 5 z 5

Tobiáš Lolness. II. Elíšiny oči Tobiáš Lolness. II. Elíšiny oči Timothée de Fombelle

Skvělé pokračování prvního dílu.

20.08.2019 5 z 5

Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Timothée de Fombelle

Opravdu čtivá knížka, ve které se najdou jak děti, tak i dospělí.