AndysPolakova AndysPolakova komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásná kniha, která lidi donutí k zamyšlení o společnosti a chování jiných lidí. Čte se opravdu krásně a měla jsem jí rychle přečtenou, určitě doporučuji. :)

05.04.2017 5 z 5

Tyrolské elegie Tyrolské elegie Karel Havlíček Borovský

Měla jsem to velmi rychle přečtené, ale nějak mě to nevzalo, zřejmě to pro mě není, přečetla jsem si to jen kvůli povinné četbě a to je vše, už se k tomu asi nikdy nevrátím. :/

06.04.2017 3 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Nádherná kniha, i přesto, že takovýto žánr nečtu, jsem se do knihy pustila a můžu říct, že byla skvělá, vážně jsem se u ní nenudila a byla v napětí, kde klaun zaútočí příště, kdo je další na řadě a kdo za tím stojí, měla jsem pár podezřelých, ale i tak jsem byla koncem docela překvapená, jelikož jsem ho nečekala. Určitě knihu doporučuji všem, je vážně skvělá a určitě se u ní odreagujete.

04.04.2017 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Bohužel mě tato kniha neoslovila a nebavila mě, možná se to jednoho dne změní, ale bohužel jsem knihu četla z donucení, abych z ní mohla udělat rozbor, ale jinak jsem se do ní nedokázala vžít :(

05.04.2017 1 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Bohužel jsem byla knihou velmi zklamaná a to takovým způsobem, že se mi ani nechce otevírat pokračování, které jsem si už dříve koupila.
Děj se odehrával více v minulosti než přítomnosti a to mě nebavilo, nemám ráda, když se člověk až moc často vrací do minulosti, narušuje mi to děj, který se odehrává v přítomnosti a poté mám chuť části z minulosti přeskočit, jenže v tomto případě bych musela přeskočit asi 3/4 knížky.
Měla jsem problém knihu dočíst, ale byla jsem zvědavá, jak to autorka na konci vyřeší a co se stane na konci, nebýt toho knihu bych ani nedočetla.

04.04.2017 1 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Kniha byla docela čtivá a měla jsem ji během dvou dní přečtenou, bohužel jsem se příliš nezžila s hrdiny, kteří se mi zdály nesympatičtí, proto strhávám jednu hvězdu, ale jinak knihu doporučuji.

04.04.2017 4 z 5