Andylovehorse Andylovehorse komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Phorbo-pleteš se.chodim do 4 třídy a knihu jsem plně pochopila.Představ si své rodiče.Mamka je růže a otec malý princ.Malý princ se stará o svou růži.Protoze proč?Protože je jediná na svete.Kdyz dosel k ruzovemu sadu,myslel si,ze jsou ruze stejne jako ta jeho.Jakmile ale potkal lisku a ta mu rekla,at se tam jde podivat jeste jednou,dozvedel se,ze jeho ruze je uplne jina.Protoze tam ty ruze si nikoho neochocil,a ty ruze si taky nikoho neochicily.

20.12.2015 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jak tady tak čtu tyto komentáře, tak mě
tato kniha čím dál více fascinuje. Někteří lidé tu píšou, že tuto knihu je pro něj nemožné pochopit, jiný zase že knihu chápou.Já chodím do 4 třídy a knihu jsem pochopila.Nedokážu to žádným spůsobem vysvětlit ani popsat těm,co knihu nepochopily.Je ale moc krásná sama o sobě.Za mě 5★

24.02.2016 5 z 5

Jak se zbavit Mstivý Soni Jak se zbavit Mstivý Soni Jiří Holub

To je vtip?To nemá chybu!

18.02.2016 1 z 5

Dunění kopyt Dunění kopyt Pamela Kavanagh

Četla jsem tuto knihu s radostí,protože miluji koně nadevše,a dokázala jsem se vcítit do Shelley a došlo mi,že tato kniha je ještě zajímavejší než jsem si myslela.No co dodat,když jsem ji referovala před třídou skoro hodinu...Za mě 5★.Autorka si s tou knihou pohrála.♥

25.02.2016

Sindy v nebezpečí Sindy v nebezpečí Ruth Gellersen

Četla jsem knihu v 7 letch a přesto že mi je jedenáct,ráda se k této knize vracím.Miluji koně nadevše a tato kniha ve mě vyvolala napětí.Jinak ji doporučuji mladším dívkám jelikož se dobře čte a je dívkám mého věku tak na 5-10 minut.

22.02.2016 4 z 5

Velká jezdecká soutěž Velká jezdecká soutěž Carola Von Kessel

Moc fajn

18.02.2016

Titanic: Deník dívky z roku 1912 Titanic: Deník dívky z roku 1912 Ellen Emerson White

je to kniha plná napětí emocí,strachu a vseho možného...je fakt super

20.12.2015

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

blbost

20.12.2015

Zimní prázdniny Zimní prázdniny Bonnie Bryant

Nejoblíbenější dil ktery jsem cetla.A to jich mam dost.Supr knihy

28.11.2015

Dunění kopyt Dunění kopyt Pamela Kavanagh

Podle me je ta kniha proste nej

28.11.2015