Jak se zbavit mstivý Soni

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Než k nám do Žábokudel přišla Mstivá Soňa, bylo vlastně všechno úplně v pořádku. Jsme malý městečko, kde, jak říká naše babi, vidí do talíře každej každýmu. Máme jedno náměstí, radnici, na kopci hrad a naši slavnou školu. Právě tam chodím já, Čalabounová, Žvejkalová, Vřeteno nebo srabík Vášnivý a všichni jsme žáky páté třídy. Není nás moc, asi patnáct, protože jak říkám, Žábokudly jsou maličký město mezi kopcema a lesama, a tak je možný, že jste o něm ani neslyšeli. Učitelé nás moc rádi nemají, prej všichni rosteme pro polepšovnu, ale my si to nemyslíme. Asi trochu zlobíme, ale kdo ne? A tím vlastně víte, vše potřebné - v Žábokudlech se jednoduše rozpoutala válka páťáků proti přísné paní učitelce. I když, občas to vypadá, že je to přesně naopak. V každém případě příhody dětí, rodičů i učitelského sboru, které se udály během druhého pololetí v jedné malé základní škole, vám přinesou spoustu legrace a také inspirace pro vlastní rošťárny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94228/jak-se-zbavit-mstivy-soni-94228.jpg 4.556
Pro děti a mládež
Vydáno, JaS

Kniha Jak se zbavit mstivý Soni

Luuca.S
25. listopadu

Naprosto dokonalé!!! chvílemi jsem měla pocit, že budu potřebovat plenky, jak jsem se smála :D

Mon12
09. listopadu

Naprosto skvělá kniha, která pobaví . Začetla jsem se do příběhu.

Lucissia

Dopředčítáno. :-) Za nás zasloužených pět hvězd, bavili jsme se se synem velice, oceňuju autorův humor i nevšední příjmení hlavních hrdinů. Navíc jsem našla dalšího skvělého ilustrátora, dost mi připomíná pana Borna. Ráda se ke knize vrátím, a to klidně sama bez dětí. :-)

ADE138

Poslouchala jsem audioknihu, načetl ji David Novotný. A udělal to výborně, smála jsem se nahlas :)) Vřele doporučuji

edna084

Velmi vtipná knížka pro děti a jejich rodiče. Takových knížek by mělo být víc.

lucie3725

Zábava od začátku až do konce. Autor opravdu ví, jak se píše pro děti.

š.m.i.k
09.03.2019

Zase jednou příběhy na dobrou noc, které nás bavily všechny. Na večerní čtení jsem se pokaždé těšila, jen uspávání bylo pak delší, protože uklidnit dětský chechot trvá prostě déle :)

Arbenin
07.01.2019

Skvela kniha nejen pro deti. Silne navykova a velmi me mrzi, ze nebyla zpracovana rozhlasove nebo televizne. Takove Bylo nas pet riznute Pipi dlouhou puncochou a pritom sve. Dlouho me tak zadna kniha pro deti nepobavila, jako tato. A k tomu krasne ilustrace Juraje Martisky z knihy delaji nepostradatelnou soucast nocniho stolku.

Moře nestvůr
Moře nestvůr