Andy0892 Andy0892 komentáře u knih

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Hledala jsem knížku u které se budu bavit a světe div se našla jsem ji. Někteří možná budou pohoršeni častými vulgárními slovy, ale mně se knížka líbila. Autor se s tím nemazlil a napsal příběh dvou lidí, kteří chtějí úplně to samé co mi ostatní - Lásku. A to, že použil trochu pikantnější výrazy? No a? Ruku na srdce, kdo z vás by v těch situacích něco takového neřekl? :-D Já dávám palec nahoru a rozhodně si přečtu i další Spaldingovo dílo :-D

13.07.2014 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Třetí závěrečný díl. Musím říct, že tohle jsem nečekala. Palec nahoru!!!!

13.07.2014 3 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Ani nevím proč jsem tuhle knihu začala číst. Snad kvůli nějaké recenzi. Miluju knihy z 'budoucnosti' tak jsem si řekla proč ne?
Tato kniha má své kouzlo i když je trochu předvídatelná, což se ovšem nedá říct o konci posledního dílu :-D
Určitě stojí za to si ji přečíst. Když už nic jiného, alespoň poznáte další hrozbu, která na nás v budoucnu může čekat.

13.07.2014 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Ještě nikdy jsem nečetla knihu víckrát než jednou. Tohle byla moje výjimka. Pokud tedy hledáte knihu, které nechybí zvláštnost, originalita, romantika a nevědomí o tom jak celý příběh skončí (dalo by se o tom diskutovat :-D ), pak je tohle kniha pro vás.

13.07.2014 5 z 5

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Žádný zázrak od toho nečekejte, ale... Je to už delší doba co jsem knihu četla, přesto ve mě dál zůstává. Dávám body za nápad :-D

13.07.2014 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Jak se říká - Sto lidí, sto chutí a sto různých názorů. Já bych tuhle knihu znovu nečetla a nejspíš bych ji nikomu nedoporučila. Ale to je můj názor. Chvílemi mi přišlo, že spisovatel nevěděl o čem psát a tak tam hodil zvláštní popis dne v těle někoho cizího. A konec? Co o něm říct? Nejsem si jistá jestli mě spíše zklamal, nebo se mi spíš ulevilo, že to tak nakonec dopadlo.

13.07.2014 1 z 5