andy_nejedla andy_nejedla komentáře u knih

Muž na vodítku Muž na vodítku Esther Vilar

Vím, že je kniha z jiné doby, než jaká je nyní, ale co je moc, to je moc. Celou dobu jsem čekala, kdy nastane ta vtipnost knihy, ale ta se nedostavila. Překvapila mě celkem dobrá hodnocení tu, ale bohužel se k nim nepřidám.

09.03.2021 odpad!

Slunečná 2 - Pokračování vašich oblíbených příběhů Slunečná 2 - Pokračování vašich oblíbených příběhů René Decastelo

Opět přečteno jedním dechem. Skvěle mi kniha připomněla díly seriálu, které jsem si už moc nepamatovala.

19.01.2021 5 z 5

Když jsme se viděli naposled Když jsme se viděli naposled Carol Mason

Krásná kniha! Vysnila jsem si konec a pak jsem 2x byla smutná z toho, že to nedopadne tak, jak chci já, ale nakonec dopadlo.

09.01.2021 5 z 5

Dámská volenka Dámská volenka Larissa Zageris

Přečteno? Nebo ne? Těžko říct. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem si přečetla "jeden" příběh. Zároveň mě napadlo, číst další (prostě jít jinudy), ale zas tolik mě příběh neuchvátil.

27.12.2020 3 z 5

Pýcha a předsudek (převyprávění) Pýcha a předsudek (převyprávění) Gill Tavner

Nevím, jestli prostě nejsem na klasiku nebo je převyprávění tak špatné. Nicméně po tomhle si jen tak originál nepřečtu.

24.10.2020 1 z 5

Vandal a já aneb Kůň pro radost Vandal a já aneb Kůň pro radost Hana Hozová

Ze začátku mě kniha bavila, ale asi v půlce knihy mě to bavit přestalo, protože vyprávění je furt stejné a člověka to nebaví.

16.10.2020 2 z 5

Miluji tě k zbláznění Miluji tě k zbláznění Andrews McMeel

Roztomilá knížka zamilovaných citátů :)

02.06.2020 4 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Kniha se četla dobře a rychle, příběh měl dobrý námět, ale kniha Dokonalý cizinec se mi líbila podstatně víc, tak jsem měla na tuhle asi příliš vysoké očekávání.

30.04.2020 2 z 5

Malá kniha pozitivity Malá kniha pozitivity Lucy Lane

Některé věci už dávno dělám, některé začnu, ale v knize jsou i takové, které jsou velmi naivní.

24.04.2020 4 z 5

Povídky o lásce Povídky o lásce Tereza Schillerová

Tak tohle bylo hodně slabý. Naprosto chápu, proč je kniha samostatně neprodejná. Povídky úplně o ničem.

01.04.2020 1 z 5