~ANDY~ ~ANDY~ komentáře u knih

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

naprosto geniální! přiznám se, že jsem jako první viděla anime, které jsem docela rychle dokoukala. geniální (a taky hrozně hot!) hlavní hrdina, s úžasným vývojem, kterýho jsem si totálně oblíbila. bůh smrti, který zabijí každou scénu. záhadný L. napínavý příběh. miluju to. 10000/10 doporučuju :)

teďka mám rozkoukaný monster, což je stejnýho žánru a stojí to za to a taky hodně doporučuju zkouknout/přečíst. :D

09.03.2024 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Hodně realistická YA knížka. Tohle je asi nejznámnější CoHo a zároveň moje první knížka od týhle nadaný autorky. Postavy so člověk oblíbí a ten děj... To je prostě bomba. TW (trigger warning) pro někoho nemusí být téma domácího násilí příjemný.

Určitě přečtu další CoHo ;)

9,5/10 Doporučuju <3

02.02.2024 4 z 5

Ranařky Ranařky Jennifer Mathieu

Tahle knížka mi vyrazila dech. Už od začátku se dobře četla, někdy jsem se fakt zasmála. Bavil mě charakterový vývoj hlavní hrdinky Viv, která měla co do sebe. Děj nebyl zdlouhavý, tím pádem se knížka dobře četla. Jenom předem upozorňuji, že kniha se i zabývá tématem SA (Sexual assault-sexuální obtěžování), které někomu nemusí udělat dobře. Úžasná knížka, co dobře popisuje feminismus. 9/10 Doporučuji <3

05.01.2024 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Úžasný pokračování série SELEKCE. Knížka mě bavila, četla se sama, akorát začátek byl trochu pomalejší a někdy mě štvalo neustálý rozhodování Americy mezi Maxonem a Aspenem. Jinak to bylo fakt super. 8,5/10 Doporučuji <3

23.12.2023 4 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

V pohodě. Příběh byl zajímavý ale místy to už bylo trochu zdlouhavé ale to nemění kvalitu. Dobrodružná, romantická YA se zajímavým příběhem. 7/10 Doporučuji <3

15.12.2023 4 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

V pohodě. Knížka byla fajn to ne že ne, ale místy byla zdlouhavá a musela jsem se nutit. Ale jinak příběh zajímavý, trochu předvídatelný ale to neubírá na kvalitě. Úžasná letní
oddychovka 8/10 Doporučuji <3

15.12.2023 4 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Za mě nejlepší YA thriller. Už od začátku byla knížka úžasná, zajímavá a uvěřitelná. Dělalo mi problém se od ní odtrhnout. Konec byl dobře napsaný a pochopitelný. 11/10 Doporučuji <3

Amari a Noční bratia Amari a Noční bratia B. B. Alston

Topka mezi fantasy. Knížku jsem si zamilovala už od začátku stejně jako sympatickou protagonistku Amari. Příběh je opravdu zajímavý a dělalo mi problém se od knížky odtrhnout. 10/10 Doporučuji <3

Selekce Selekce Kiera Cass

Miluju. Sice začátek je trochu pomalejší ale když jsem se začetla, nemohla jsem knížku odložit z ruky. 10/10 Doporučuji <3

Zrádné mlhy Zrádné mlhy Katherine Arden

Totální bomba. Knížku jsem si zamilovala už od první stránky a potom jsem jí nemohla odložit. Není extra děsivá ale spíš je místy lehce znepokojivá a fakt hodně napínavá. 11/10 Doporučuji <3