andrea321 andrea321 komentáře u knih

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Velmi napínavý děj. Velmi čtivé. Jen mě mrzí, že její knihy jsou hodně na jedno brdo. Rusovlasá hlavní hrdinka, která se zamiluje do svého budoucího zachránce.

10.07.2014 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Má první \"Rollinsovka\" ( :D),naprosto mě nadchla, už na první stránce jsem nutně potřebovala vědět,jak dopadne. Četla jsem od něj asi 9 knih a tuhle řadím (zatím) mezi nej trojku :).

27.09.2013 5 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Knížku jsem si zamilovala. Je to za dlouhou dobu nejlepší kniha, jakou jsem četla. Rollinsovy knihy jsou akční, napínavé, neustále se v nich něco děje. Jediné, co mě mrzí je, že vždy pozabíjí polovinu postav :D.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Moje první kingovka, která mě tak zklamala, až jsem zprvu myslela, že zároveň i poslední. Spousta lidí mi ji doporučovala, znám spoustu lidí, kteří jeho knihy milují, tak jsem ho chtěla též zkusit. A výsledek je, že ačkoli jsem knihu četla asi před rokem, už si nepamatuju ani kostru knihy. Po přečtení jsem zjistila, že mi absolutně unikla pointa. Kniha o zombie zvířátkách opravdu není můj šálek kávy.

27.09.2013

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Skvělá kniha. Sice mi ke konci přišla lehce zdlouhavá, ale stejně se mi velice líbila. Rollins prostě bravurně zvládá zakomponovat vědecké hypotézy do svých akčních dějů :).