amalka9594 amalka9594 komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Napínavá, zajímavá kniha u které jsem se nenudila. Dobrý nápad, který je ještě líp sepsaný. Dopisy ztraceným jsou stoprocentně jedna z mích nejoblíbenějších knih. I přes to, že jsem nečekala, že by mě mohlo něco takového bavit, určitě doporučuji!!

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Chvílema jsem vůbec nepobírala jak to vyřešili, kdo je kdo... Nebylo to nějak špatné, ale podcast je stopro lepší.

10.04.2023 2 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Snad všechny knihy od Jenny mám ráda, ale tuto nejvíc. Mohla bych jí číst snad pořád. Postavy v ní jsou zajímavé a většinu jsem si hned oblíbila. Seriál na knihu sice nemá, ale taky se mi líbí. Stoprocentně doporučuji!

Selekce Selekce Kiera Cass

Selekci čtu pořád dokola a snad nikdy mě nepřestane bavit. Je to zajímavý, romantický, chvílema napínavý příběh Američiny účasti v Selekci. Prvních 40 stran jsem sice myslela, že knihu vyhodím z okna, ale potom se to rozjelo až jsem se od ní nemohla odtrhnout. DOPORUČUJI!

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Všechny díly Selekce čtu pořád do kola a nemůžu si je vynachválit, ale tohle mě opravdu zklamalo. Čekala jsem něco mnohem lepšího... Jelikož jsem byla s Kierou spokojená, tak jsem si hned koupila oba díly, Zaslíbenou i Zrazenou. Zaslíbenou jsem dočetla asi po měsíci a to čtu knihu většinou tak dva dny a mám ji přečtenou. Připadá mi, že to Kiera trochu nedomyslela, nebo možná ano, ale skoro nikdo to nepochopil. Asi se snažila rozjet novou Selekci. Většina postav mě vůbec nezaujala, spíš mě vytáčeli. Hollis jako hlavní hrdinka mi byla nesympatická a skoro od začátku jsem věděla jak to dopadne....... Nedoporučuji.

10.04.2023 odpad!