alzbeta7728 alzbeta7728 komentáře u knih

Hrad fantomů Hrad fantomů V. Mahaněnko (p)

Dobrá série, vyvážená. Není to nějaké vrcholně literární dílo, ale ten svět je zajímavý a propracovaný. Baví mě to.

09.11.2020 4 z 5

Agnes a sedmý host Agnes a sedmý host Kati Närhi

Milý komiks, který v ději vzbudí dost očekávání, ale pak je všechny až příliš lakonicky vyřídí. Jinak milé.

09.01.2020 3 z 5

Město snících knih Město snících knih Walter Moers

Moc dobrá kniha, líbil se mi autorem vymyšlený svět bavilo mne se o něm dozvídat více a více podrobností. Chrabrý ještěr hrdina se musel lecčím prokousat. Práce Talpressu taky super - to že našli, pečlivě připravili a vydali knihu i s původní hromadou ilustrací. Asi ji koupím, aby si jimohl přečíst jednou i můj syn.

24.07.2019 4 z 5

Tři banány (aneb Petr na pohádkové planetě) Tři banány (aneb Petr na pohádkové planetě) Zdeněk Karel Slabý

Výborná kniha - nepředvídatelný děj díky bohaté fantazii autora - četla jsem synovi, ale samotná jsem byla napnutá, jak se bude děj vyvíjet dál. Pěkný text, dobře se četla. Zápletka správně bláznivá.

25.04.2019

Kouzelníkův únik z reality Kouzelníkův únik z reality Lars Vasa Johansson

Dobře vystavěný příběh sympaticky-nesymatický hrdina, tak akorát magického dění. Doporučuju.

04.03.2019 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Příjemná kniha - dobře se četla konec byl trochu podivně překotný. Ženské postavy sympatické, mužské trochu schmeatické. Určitě zkusím druhý díl. Knihu bych ale klidně dala jako dárek holkám od 12 výše.

27.11.2018 4 z 5