Allinda Allinda komentáře u knih

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Moc často knížky nekomentuju, ale tuhle musím! Ten příběh byl krásný. Byly tam skutečné emoce a celé mi to přišlo takové opravdové. Že se Kiva občas chovala hrozně naivně ve druhém díle, ruku na srdce, je jí 17 a to čím si prošla...do toho přesvědčení, že její sourozenci jí přece musí mít rádi. Já jí vlastně úplně chápu. Její vztah s Caldonem je naprosto skvělý, ale jsem ráda, že po milostné stránce skončila s Jarenem. Caldon je přítel, kterého potřebovala možná i mnohem víc, než lásku. Byla jsem ráda, že jsme mohli poznat i Ashlyn a samozřejmě Crestu.

Čeho si ale možná cením nejvíc, je fakt, že v této serii se do děje nezasahuje prostřednictvím mnoha sexuálních scén. Mám pocit, že je to poslední dobou snad v každé fantasy a tady se člověk opravdu sousředí jen na příběh, postavy a budování vztahů. Za mě hodně pěkná serie, která mě chytla za srdce i jiným způsoben, než většina knih.

17.09.2023

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

je pravda, že jsem čelaka něco jiného...opravdu tam nebylo tolik akce jak jsem čekala...,ale i tak se mi to velice libilo...velmi čtivé a vtipné..opravdu mě zaujala a přečtu i druhý díl.:-)

17.09.2015

Selekce Selekce Kiera Cass

Moc Krásná kniha. Byla to změna a tu jsem od akčních knih potřebovala. Oblíbila jsem si Maxona i Americu ale Aspen mě moc nezaujal..jinak 100%

18.02.2015 5 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Upřímě mám ráda všechny knihy od Míši :) ale v KM mam radši Sorgana než Awrixela:)

08.05.2014