AliStejsy AliStejsy komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kdyby to byla první kniha o Osvětimi, kterou jsem četla, asi bych dala lepší hodnocení, ale ve srovnání s ostatními to byl slabý odvar. Každopádně kniha je čtivá, přelouskala jsem jí rychle, válečná literatura mne zajímá a někdy je holt příběh silnější, někdy slabší, ale jsou bohužel podle skutečných událostí...

23.11.2018 3 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Zpočátku jsem knihu chtěla asi po 40 stránkách zavřít, ale děj se postupně stává zajímavější a zajímavější, až jsem se nakonec nemohla od knihy odtrhnout. Hvězda dolů za ten začátek, který byl pro mne hodně zvláštní, zdlouhavý..

13.07.2018 4 z 5

Potmě a potichu Potmě a potichu Milena Brůhová

Skvělý příběh, dobře se čte. Doporučuju!!!

31.01.2017 5 z 5

Knihomol Knihomol Stefan Zweig

Asi budu jediná s negativním komentářem.. příběh je dobrý, ale nevyhovuje mi styl, jakým je psaný. Na prvních dvaceti stránkách se neustále opakuje to, jak Knihomol miluje knihy, jaký v nich má přehled.. až mě to unavovalo. A další půlka příběhu je sice smutná, ale podle hodnocení čtenářů jsem čekala něco víc. Bohužel mne to nezaujalo ani trochu

05.11.2020 1 z 5

Můj fantastický rok Můj fantastický rok Lucie Bílá

Moc jsem si nepočetla, je to spíše fotokniha

30.06.2020 2 z 5

Znamení lyry Znamení lyry Václav Erben

Exnera mám ráda, ale tahle kniha mne zklamala. Nedokázala jsem se pořádně začíst, možná za to může pro mne nezajímavé prostředí, ve kterém se detektivka odehrává.

02.03.2020 2 z 5

Naši furianti Naši furianti Ladislav Stroupežnický

Takový průměrný příběh.. nenadchne a neurazí

25.02.2019 3 z 5

Věc Makropulos Věc Makropulos Karel Čapek

Bohužel.. četla jsem lepší Čapkovy knížky. Na to, že se jedná o komedii, jsem se ani jednou nezasmála a děj mě nijak neoslovil. Dvě hvězdy za chvíli napětí, kdy všichni zjišťují, kdo vlastně Marty je

25.02.2019 2 z 5

Léto modelky Léto modelky Pavlína Pořízková

Četla jsem kvůli výzvě. Je to takový průměr, některé události v příběhu mi přišly přehnané a odporné, děj je zdlouhavý. Doporučuju spíš mladším ročníkům, možná by se mi kniha líbila víc, kdybych jí četla v pubertě

21.10.2018 3 z 5

Antuka má barvu krve Antuka má barvu krve Antonín Karous (p)

Pěkné počtení, oba příběhy mne bavily. Doporučuju

09.10.2017 5 z 5

Paměti starého práškaře 2 Paměti starého práškaře 2 Jan Juračka

Perfektní! Skvěle napsané, zajímavé příhody. Když jsem přečetla poslední stránku, bylo mi až líto, že už knížka končí. Pěkné fotky. Doporučuju

26.02.2017 5 z 5

Létavice: Příběhy o létání z pohledu letušky ČSA Létavice: Příběhy o létání z pohledu letušky ČSA Eva Zárubová

Čekala jsem historky z letadla, ne historky z hotelu, trhu, chaty..

20.02.2017 2 z 5