AliStejsy AliStejsy komentáře u knih

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Zpočátku jsem knihu chtěla asi po 40 stránkách zavřít, ale děj se postupně stává zajímavější a zajímavější, až jsem se nakonec nemohla od knihy odtrhnout. Hvězda dolů za ten začátek, který byl pro mne hodně zvláštní, zdlouhavý..

13.07.2018 4 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Špatně se mi to četlo, ale příběh se mi líbil, i film mám ráda

12.04.2018 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nedočetla jsem.. zezačátku mě to celkem bavilo, ale pak mi to přišlo jedno a to samé pořád dokola a asi v půlce jsem knihu zavřela. Za mě s prominutím blbost

25.03.2018 odpad!

Miluj bližního svého Miluj bližního svého Erich Maria Remarque (p)

Doporučuju! Byla to první kniha, u které mi tekly slzy. Silný a nezapomenutelný příběh

25.03.2018 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Jedna hvězda za zajímavý příběh, nad kterým jsem od začátku až do konce kroutila hlavou, jaký ta ženská je blázen.
Bavila mě tak první třetina knihy. Pak už to bylo jedno a to samé - stále pokažené auto, nedostatek jídla a zásob, zdravotní problémy (celkem mne pobavilo, že se bála v nemocnici transfuze krve kvůli AIDS, ale že spala s Keňanem, to jí bylo fuk..), žárlivý manžel atd.
Moc dobře se mi to nečetlo, po dalším díle nesáhnu.

09.03.2018 1 z 5

Radbuza přinesla smrt Radbuza přinesla smrt Milena Brůhová

Brůhová opět nezklamala, skvělé!

06.03.2018 5 z 5

Antuka má barvu krve Antuka má barvu krve Antonín Karous (p)

Pěkné počtení, oba příběhy mne bavily. Doporučuju

09.10.2017 5 z 5

Paměti starého práškaře 2 Paměti starého práškaře 2 Jan Juračka

Perfektní! Skvěle napsané, zajímavé příhody. Když jsem přečetla poslední stránku, bylo mi až líto, že už knížka končí. Pěkné fotky. Doporučuju

26.02.2017 5 z 5

Létavice: Příběhy o létání z pohledu letušky ČSA Létavice: Příběhy o létání z pohledu letušky ČSA Eva Zárubová

Čekala jsem historky z letadla, ne historky z hotelu, trhu, chaty..

20.02.2017 2 z 5

Jsem vrah? Jsem vrah? Milena Brůhová

Výborná kniha! Milena Brůhová opět nezklamala. Doporučuji

10.02.2017 5 z 5

Poslední podání Poslední podání Karel Havlíček

Kniha mne bohužel zklamala.. hned na prvních čtyřech stránkách nám autoři představují snad 10 postav, a to jménem, příjmením a některé i přezdívkou, což mi hodně vadilo, protože jsem ztrácela orientaci, kdo je kdo (i těch detektivů tam bylo na můj vkus moc). Do knihy jsem se nemohla pořádně začíst..

08.02.2017 2 z 5

Potmě a potichu Potmě a potichu Milena Brůhová

Skvělý příběh, dobře se čte. Doporučuju!!!

31.01.2017 5 z 5