Poslední podání

Poslední podání https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102080/posledni-podani-102080.jpg 3 11 6

Léto, okresní město u řeky, někde tu je velká chemička, ale ta nijak nenarušuje idylu na tenisových dvorcích. Anebo to není idyla? Jsou vztahy mezi všemi lidmi našeho příběhu v pořádku? Jací lidé to vůbec jsou? Tyto a podobné otázky nás začnou apadat, když jednu z dívek, s nimiž jsme se seznámili, najdou v řece. Byla úspěšnou tenistkou, hvězdou klubu, měla před sebou slibnou sportovní budoucnost. A teď je mrtvá, a pochopitelně se neutopila, ale byla uškrcená...Rozbíhající se vyšetřování zkomplikuje zjištění, že fetovala...... celý text

dagmar5477
15.04.2021 3 z 5

Příběh nebyl špatný, ale né a né se začíst.

Pavelpi
15.05.2019 3 z 5

Takhle napsaná detektivka nemá moje sympatie.Je to takové přeplácané a překombinované a napětí také nic moc.

moničina
07.02.2019 4 z 5

Kniha ma bavila a páčilo sa mi, že sa dej odohrával v atraktívnom tenisovom prostredí. A súhlasím, dej by sa zaobišiel aj bez takého množstva postáv.

Lucek
20.03.2017 3 z 5

Bylo tam postav jak na orloji :-D

AliStejsy
08.02.2017 2 z 5

Kniha mne bohužel zklamala.. hned na prvních čtyřech stránkách nám autoři představují snad 10 postav, a to jménem, příjmením a některé i přezdívkou, což mi hodně vadilo, protože jsem ztrácela orientaci, kdo je kdo (i těch detektivů tam bylo na můj vkus moc). Do knihy jsem se nemohla pořádně začíst..

Filatov
03.06.2014 4 z 5

Dvojice Fořt - Havlíček se s touhle detektivkou moc nemaže, protože mrtvých přibývá a to docela brutálními způsoby. Líbilo se mi, že nezůstalo jen u jedné vraždy a že detektivka řešila více případů a do toho byla ještě dobře zamíchaná drogová linka. Nápad sepsat detektivku z tenisového sportovního prostředí byl také velmi dobrý, protože tím pro mě byla atraktivní. Takže shrnuto - super detektivka z parádního sportovního prostředí.