Alice_E Alice_E komentáře u knih

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Bohuzel musim rict, ze me tahle kniha proste nebavila. Cetla jsem ji roztahane asi mesic. K zaveru jsem se sice jakz takz dokopala, ale to bylo vsechno. Trosku slatanina vsechno pres vsechno. Ale nepochybuji, ze ctenare si najde. Neni nijak extra hrozna, jen me proste nesedla.

27.05.2017 3 z 5

Poušť v plamenech Poušť v plamenech Alwyn Hamilton

Pamatuji si, ze prvnich par stranek jsem se hrozne nutila do cteni, porad mi pripadalo, ze se v knize nic nedeje. Kdyz si ted snazim vybavit, co presne mi vadilo, nejde to :D. Kniha je dobra, pro me neotrely napad, sympaticke postavy. Kdyz se clovek zacte, je to fajn. A na prvotinu? Uzasne. Kniha roste s kazdou strankou, takze pred timhle klobouk dolu.

26.05.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Tohle proste neni muj salek kavy.. Pro me naprosto stupidni tema (holka co se nahodou dostane do rodiny milionaru s peti sexy bratry... ach jo). Neverila jsem ani strance. Bohuzel.

23.05.2017 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Primocare, snadne cteni, zadna velka prekvapka, mozna trochu uspechany konec. Trosku mi to pripadalo, ze uz toho ma i sama autorka dost a chce s tim co nejdrive skoncit. Hledala jsem neco, u ceho si clovek odpocine a nemusi nad tim premyslet. Nic vic jsem od knizky necekala, splnila tak zamer. Vzdycky to je primarne o tom, co presne clovek hleda. Proto chapu oba nazory, spatny i dobry. Nebylo to nic vyjimecneho, ale ani zadna extra hruza. Na odpocinek fajn volba, nenadchne, ale ani neurazi.

16.05.2017

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Tomu rikam motivace k opraseni nemciny :D. Vazne se mi nechce cekat na preklad posledniho dilu. Takovehle knihy se tezko hodnoti. Jsou to jedny z tech mala, ktere clovek neodlozi dokud nedocte. A pak je narocne zacit cist neco noveho, protoze oproti tomuhle to je proste nuda. Takze na jednu stranu doporucuji, je to prima. Na druhou ne, protoze pak se z toho zazitku vzpamatovat - to je obcas vyzva :).

28.04.2017 5 z 5

Spojení krve Spojení krve Nicky Perry (p)

No, přečetla jsem si předmluvu a u toho jsem knihu zavřela.. Napsat do předmluvy celý děj knihy, to je i na mě trochu moc... není víc co dodat.

29.12.2011