alcahanca alcahanca komentáře u knih

Když ji miluješ, není co řešit... :-) Mě tato kniha rozhodně nezklamala. Příběh Harryho Pottera miluju a jsem ráda, že jsem se opět mohla na malou chvilku vrátit do jeho světa. A že je kniha psaná formou divadelního představení, mi vůbec nevadilo, ba naopak - bylo to zpestření.

20.10.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Po dlouhé době kniha, která mě nutila číst kdykoliv a kdekoliv. Styl psaní JKR mě moc baví, knihy o Cormoranovi jsou díl od dílu lepší a lepší. A ten konec! Nejlepší lákadlo na další díl. Za mě rozhodně 5 hvězdiček.

25.07.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Bábovky - úžasná kniha o ženách a jejich osudech, myšlenkách a všem, co se žen týká...Pro mě pohlazení na duši, krásné čtení. Má oblíbená autorka opět nezklamala. Díky za skvělý čtenářský zážitek.

03.05.2016 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Svět, který vytvořila Rowlingová, je naprosto úžasný. Takovou fantazii závidím. Nástupiště 9 a 3/4, famfrpál, testrálové, apod. - vše dokonale vymyšlené. Na jednu stranu klasická pohádka (dobro zvítězí nad zlem), na druhou se spisovatelka nebojí nechat zemřít oblíbenou postavu (Brumbál, Sirius). Celou sérii jsem četla několikrát a pokaždé v ní najdu něco nového. Škoda, že mi nemůže být znovu 11 let a já nemohu netrpělivě očekávat dopis z Bradavic. Pět hvězdiček také za překlad. České názvy jsou úžasné - Bradavice, Nebelvír, Kvikálkov, atd. Knihy patří mezi mé nejoblíbenější a to už zdaleka nepatřím mezi náctileté.

26.04.2016 5 z 5