akina akina komentáře u knih

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Z mého pohledu naprostá ztráta času: velmi pomalý rozjezd, "poctiví" mafiáni (někteří asi ještě školou povinní) a sedmnáctka, která je všechny překoná. Kniha možná pro náctileté.

05.04.2018 2 z 5

Pacientka doktora Ká Pacientka doktora Ká Ludmila Romportlová

Nějak jsem se nemohla prokousat knihou..nakonec jsem jí dočetla, ale rozhodně se k ní nevrátím ani ji nikomu nedoporučím!

06.08.2014 2 z 5

Občan mezi zákony a Murphyho zákony Občan mezi zákony a Murphyho zákony Artur Koks

Fejetony na aktuální téma, které jsou, bohužel, už trošku neaktuální ;) . Přesto asi stojí za přečtení a ohlédnutí se za ....

06.08.2014 3 z 5

Za vodou Za vodou Svatopluk Ondra

Krátká kniha o tom, jak to může vypadat ve státním podniku ;). Většina lidí tvrdí, že toto se mohlo dít pouze dříve, ale není tomu tak. I dnes se najdou místa, kde lze celý den pouze předstírat, že člověk jen něco dělá.

20.05.2012 4 z 5

Medvěd Medvěd Ladislav Dvořák

Taková klasická groteska...krátká a vhodná přesně na odpolední čtení nebo třeba na pláž :-D

02.04.2012 4 z 5

Rodiče na střídačku Rodiče na střídačku Lucie Asenová

Knihu vypráví starší syn Vítek a je tak popisem toho, jak rozvod a následné peripetie prožívá on. Celá kniha je čtivá a je tak na jedno odpoledne, což je skoro škoda ;). Rozhodně si ji přečtěte, pokud se chystáte rozvést a doma máte děti, možná si tak trošku naplánujete postup. Ale kniha je zajímavá, i když nic takového neplánujete, určitě se zasmějete i vás Vítek dojme.

18.02.2012 4 z 5

Nebezpečný ostrov Nebezpečný ostrov Nelson DeMille

Přišlo mi, že kniha neměla spád, četla jsem ji asi týden ačkoliv knihy obvykle přečtu nejdéle za tři dny. Stále jsem se nemohla začíst, napínavé mi to přišlo až asi 100 stran před koncem a potom mě zase zklamalo, že zhruba 50 stran vím, kdo je vrah. Přišlo mi to jako zbytečně moc mrtvých na pár stránkách, když předtím se nic neděje.

26.09.2011 2 z 5

Kdo musí jít z kola ven Kdo musí jít z kola ven Mary Higgins Clark

Tak jsem dočetla a nelituji. Na začátku jsem měla trošku problém se začíst a vstřebat množství jmen, ke kterým jsem nedokázala dosadit funkce, ale nakonec mě opět dostala zápletka a její vyřešení.
Kniha trošku připomíná knihu Stín v zádech, proto nedoporučuji tyto dvě knihy číst hned za sebou, s odstupem si na to sice vzpomenete, ale nezkazí to požitek ;).

09.08.2011 4 z 5

Dědictví minulosti Dědictví minulosti Barbara Erskine

Barbaru Erskine mám opravdu ráda, ale tato kniha mě příliš nepřesvědčila, za prvé jsem se nemohla začíst a potom mi přišlo, že to všechno již znám. Možná už jsem přečetla moc knih této spisovatelky a stále čekám až přijde něco nového, ale poslední knihu jsem od ní četla zhruba před rokem, takže bych tento pocit mít pravděpodobně neměla.
Nemyslím, že by se nedala číst, ale raději bych sáhla po jiné knize této spisovatelky.

09.08.2011 3 z 5

Jak (ne)zabít vlastní matku Jak (ne)zabít vlastní matku Stephanie Calman

Původně jsem si myslela, že tuto knihu ani komentovat nebudu, ale...... Rozhodně mě kniha dost zklamala, po předchozích dvou jsem čekala vtipné povídání o matce a dceři, ale nic takového. Pokud by ji napsal někdo jiný a člověk nevěděl do čeho jde, tak snad, ale takto jsem ji měla v rozečtených asi dva měsíce a mezitím přečetla několik dalších.

09.08.2011 2 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Přečetla jsem ji za velice krátkou dobu, ale doporučuji jako oddechové čtení stylu Princezniných deníků, pokud se vám líbily, tak s chutí do toho. Pokud si potřebujete odpočinout po nějaké detektivce, tak také. Rozhodně si odpočinete a zasmějete se, ale rozhodně se nedozvíte nic nového ;).

10.07.2011 4 z 5

Dlouhý chvost Dlouhý chvost Chris Anderson

Povinná četba....ale tentokrát zajímavá. Opravdu doporučuji, nejedná se sice o žádné světoborné objevy, ale spíš o konstatování skutečnosti. Jen škoda, že není převedena na situaci v Čechách, občas jsem se trošku ztrácela ve vyjmenovaných seriálech nebo obchodech, pokud někdo převede The Long Tail na české poměry, určitě si ji zas přečtu.

09.06.2011 4 z 5