Kdo musí jít z kola ven

Kdo musí jít z kola ven https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8318/kdo-musi-jit-z-kola--8318.jpg 4 92 11

Čtyřiatřicetiletá novinářka Carley De Carlo dostane za úkol napsat článek o Nicholasi Spencerovi, řediteli společnosti, která se zaměřuje na vývoj léku proti rakovině. Se Spencerem se však během služební cesty zřítí letadlo a jeho tělo se nenajde. Zároveň se ukáže, že s největší pravděpodobností ošidil společnost o miliony dolarů a že lék, který prohlašoval za zázrak medicíny, je naprosto k ničemu. Na schůzi rozzuřených akcionářů se objeví Spencerova manželka Lynn v nákladném oblečení – a vzápětí ji ještě té noci někdo zapálí střechu nad hlavou, takže si sotva zachrání holý život. Carley postupně objevuje podezřelé okolnosti a s vervou se pouští po stopě. Kdo má zájem vraždit? Kde vězí pravda a co je jenom klam a monstrózní podvod?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

The Second Time Around , 2003

Hobo
12.01.2022 3 z 5

Dlouho se rozvíjející příběh, postupně se rozvíjí k závěru. Dá se dobře číst.

laura
04.05.2021 3 z 5

Čtivá, překvapivá, napínavá. A přesto trošku jiná než ostatní příběhy této autorky. Lži, přetvářka, pochybnosti, zklamaná důvěra, pošlapaná čest. Bolavé a nepředvídatelné...

Ester71
30.08.2018 4 z 5

Od této autorky už jsem přečetla víc knížek, a přestože jsem u ní zvyklá na větší napětí, líbila se mi i tato.

vojteska70
23.05.2018

Souhlasím s magdalenou. Taky mně nenadchla

magdalena13
13.11.2017 3 z 5

Paní Clarkovou mám opravdu ráda, ale tato kniha mě vyloženě zklamala.
Hlavní zápletka se točí jen kolem podvodů.
Nesympatická hlavní postava, jejíž největší trápení je rozbitá sprcha, což jí vadí víc než ztráta dítěte. Vše dovršil vyšinutý maník, který komunikuje se svou mrtvou ženou.
Dočetla jsem už jen z povinnosti.
Dávám tři hvězdičky, protože to je Clarková.

Jane100
22.07.2017 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a jsem naprosto nadšená! Skvělá zápletka, plynulost děje, žádné zbytečné a zdržující texty navíc, žádná zbytečná vata, napínavé od začátku až do konce. Super detektivka, žádný thriller, ve kterém mám pomalu na každé straně tendence pochybovat, zda je odehrávající se děj vůbec reálný. Přesně takovéto knihy mě baví nejvíc.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Je to hezké čtení, kdo má rád styl psaní M.H.C. jako já, knihu ocení. ☺

Pajina68
08.07.2016 3 z 5

Celkem pěkná kniha, ale o této autorky jsem již četla lepší.

čekanka13
08.11.2013 4 z 5

Dobře se čte, ale že by mne extra nadchla, nemohu říct.

Val
24.10.2012 4 z 5

Příjemné čtení velmi typické pro M.H. Clarkovou. Kniha není vyloženě výborná, ale vůbec není špatná.... Je to prostě autorčin standard. Každopádně, pokud toho od této autorky nemáte moc načteno budete nadšeni ,-)

akina
09.08.2011 4 z 5

Tak jsem dočetla a nelituji. Na začátku jsem měla trošku problém se začíst a vstřebat množství jmen, ke kterým jsem nedokázala dosadit funkce, ale nakonec mě opět dostala zápletka a její vyřešení.
Kniha trošku připomíná knihu Stín v zádech, proto nedoporučuji tyto dvě knihy číst hned za sebou, s odstupem si na to sice vzpomenete, ale nezkazí to požitek ;).