Za vodou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh o zážitcích mladého ekonoma po příchodu do podivného společenskovědního výzkumného ústavu nepostrádá humor, ironii ani kritický pošklebek. Nutno však dodat, že pitvorný svět více či méně předstíraného sociálního inženýrství pod ochrannými perutěmi tuzemských i evropských institucí podává vkusně, shovívavě a bez hysterie profesionálních tepačů nešvarů. A že se v dané problematice vyzná, o tom není pochyb....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95066/za-vodou-95066.jpg 3.19
Žánr
Novely, Literatura česká
Vydáno, Machart
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Za vodou

Přidat komentář
daudurhundur
07.10.2019

První polovina mi přišla výrazně zábavnější. Víceméně přesně to odpovídá mým zkušenostem s akademickou/výzkumnou sférou... bohužel.

Peti
24.07.2013

Kniha na jedno krátké odpoledne, ftipně popisuje, jak se dá dělat, že se pracuje a vytváří hodnoty. Až mě při tom občas mrazilo, když jsem si uvědomila, že se to asi zakládá na reálných skutečnostech. Ať žije efektivita a produktivita práce :).


akina
20.05.2012

Krátká kniha o tom, jak to může vypadat ve státním podniku ;). Většina lidí tvrdí, že toto se mohlo dít pouze dříve, ale není tomu tak. I dnes se najdou místa, kde lze celý den pouze předstírat, že člověk jen něco dělá.

Doporučujeme

Kuře melancholik
Kuře melancholik
Mne soudila noc
Mne soudila noc
Národní třída
Národní třída
Malostranské povídky
Malostranské povídky

Autor knihy

Kniha Za vodou je v

Přečtených16x
Doporučených1x
Knihotéce18x
Chystám se číst2x