Adrianas. Adrianas. komentáře u knih

Hra o trůny 1 Hra o trůny 1 George R. R. Martin

Uzasny spisovatel, ale bohuzial som mala knihu v ceskom jazyku. Knihy pisane ceskym jazykom mi nerobia problem ale tu mi to vadilo az som knihu musela odlozit. Rozhodne ju docitam niekedy ale uz po slovensky

17.10.2016

Smrteľný chaos Smrteľný chaos Matt Dickinson

Neskutočná kniha, klobúk dole...

15.10.2016 5 z 5

Ihrisko Ihrisko Lars Kepler

Este teraz sa nemozem nadychnut ako ma tato kniha strhla do seba a celu pohlitila...

05.09.2016 5 z 5

Šialenstvo Šialenstvo Maureen Johnson

Prvy diel mam za sebou a vôbec nesklamal, tesim sa na dokoncenie tejto knihy, ktora urcite tiez nesklame...

21.07.2016 5 z 5

Železná skúška Železná skúška Holly Black

Dalsia unikatna kniha od Cassie a samozrejme aj Holly. Knihu som zjedla doslova na jeden hlt. Asi v polovici som ale vedela ako to skonci. No cim blizie som bola koncu, som pomalicky zistovala ze som vobec nevedela ako to skonci, len ma autorky dost pomiatli za co ich zboznujem. Koniec ma vyviedol z rovnovahi a urcite som nic take necakala.

22.06.2016 5 z 5

Mesto nebeského ohňa Mesto nebeského ohňa Cassandra Clare (p)

Cassie snad nikdy nesklame. Sice ma par veci dost zarazilo ale nic to nemeni na fakte, ze je to cim dalej tym lepsia spisovatelka.

18.06.2016 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Jednoducho wau :o Cassie nikdy nesklame :)

12.05.2016 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Práve som dočítala a len hlúpo pozerám. Tato kniha je ako čerešňa na dorte tejto série. Nesklamala.

04.04.2016 5 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Veľmi dobrá kniha, hlavne pre tých so silnou vierou.

22.03.2016 4 z 5

Búrlivé výšiny Búrlivé výšiny Emily Brontë

Čakala som niečo na spôsob presladenej romantiky. Nakoniec sa s toho vyvinul krasny, napínavý príbeh. Som rada, že som túto knihu čitala a určite si ju niekedy prečítam znova.

10.03.2016 4 z 5

Zimní přízraky Zimní přízraky Kate Mosse

Kniha sa mi veľmi páčila. Jednoduché príjemné čítanie. :)

10.02.2016 4 z 5

Pollyanna Pollyanna Eleanor H. Porter

Myslím si, že túto knihu by si mal prečítať každý človek aspoň raz. :)

17.01.2016 4 z 5