Adlinkaa Adlinkaa komentáře u knih

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Kdyby mi někdo, ještě před dvěma měsíci řekl, že tuhle knihu zhltnu na jeden zátah, asi bych si zaklepala na čelo, vždycky jsem byla spíš na takové americké slaďárny. No a co se nestalo? Naprosto jsem si tuhle knihu zamilovala. Celý ten příběh...prostě wauu. Kdyby mi nevadilo číst knihy dokola, asi bych nic jiného nečetla :)

04.07.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Od prvního slova této knihy jsem věděla, že mě to bude neuvěřitelně bavit. Mornštajnová je pro psaní prostě zrozená. Celý příběh je vyšperkovaný od začátku, až dokonce. Když jsem knihu dočetla věděla jsem, že tohle rozhodně není moje poslední kniha od této autorky.

04.07.2020 5 z 5

Pravda o případu Harryho Queberta Pravda o případu Harryho Queberta Joël Dicker

Nikdy předtím jsem detektivní román nečetla. Ano, měla jsem k této knize předsudky, ale po první stránce jsem se přesvědčila, že jsou liché. Naprostá nepředvídatelnost této knihy mě moc moc bavila. No schválně, kdo z vás uhodl, kdo zabil Nolu? :) Za mě úžasná kniha plná zápletek.

04.07.2020 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Tohle byla moje první kniha, co jsem od Radky Třeštíkové četla. Od začátku jsem věděla, že mě bude bavit. Zajímavá, čtivá, strhující. A teď vážně. Potřebujete k relaxování něco víc ? :)

04.07.2020 4 z 5