adellk28 adellk28 komentáře u knih

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Na tuto knihu jsem se moc těšila i když jsem nejdříve viděla film. Knihu jsem nemohla přestat číst, ale chvílemi byla zdlouhavá. Pro mě měla pomalý spád. Příběh se mi líbil a zaujal, ale i tak si myslím, že kniha je přeceňována. Možná pokud si ji přečtu znovu, budu mít jiný názor, ale zatím bych ji zařadila k průměrným knihám.

14.03.2019 3 z 5

Šarlotin anděl Šarlotin anděl Denisa Martincová

Kniha byla neobyčejně napsaná a líbil se mi způsob psaní i když moc nejsem na er–formu. Od samého začátku bylo jasné, jak kniha skončí, ale i tak chcete číst dál, protože Šarlota a její život je příběh, ve kterém se nemůžete zastavit. Na to jak kniha byla krátká, dokázala do sebe vměstnat spoustu ponaučení. Pro mě kniha byla velice zajímavá, ale chápu, že to nemusí být každého šálek kávy.

14.03.2019 3 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Kniha byla velice zajímavá a zajímavě napsaná. Přišla mi velice originální a nic podobného jsem nečetla. Nemohla jsem přestat číst. Kniha vás celou dobu napíná jak by mohla skončit. Doufala jsem, že vše dopadne dobře, takže konec mě docela překvapil. Často i bylo líto Henryho. Doporučuji pokud máte rádi YA s originálním konceptem.

14.03.2019 4 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Kniha se mi velmi líbila. Měla rychlý spád jako všechny knihy od Richelle Mead a byla také originální. Nevěděla jsem, kdy přestat číst, protože se četla úplně sama. Rozhodně také nechybí napětí na konci každé kapitoly, které Vám nedá spát. Hlavně mě zaujali tvorové z mýtů. I když tato knihy nemá na Vampýrskou akademii, tak ji velmi doporučuji.

06.03.2019 4 z 5

Paladinovo proroctví: Spojenectví Paladinovo proroctví: Spojenectví Mark Frost

Právě jsem dočetla poslední díl série v angličtině a myslím si, že pěkně uzavřel celou triologii. Vůbec nechápu, proč se rozhodli třetí díl nevydat. Bylo v něm stejné napětí a dobrodružství jako z předešlých dvou knih. Rozhodně doporučuji (pokud máte tuto možnost) si to přečíst, pokud se Vám série zatím líbila a pokud Vás zajímá, jak to vše dopadne.

03.03.2019