Adel153 Adel153 komentáře u knih

Soud padlých andělů Soud padlých andělů James Kimmel jr.

Zajímavá kniha se zvláštním příběhem. Je v ní spousta témat nad kterými se dá dlouhé hodiny diskutovat a mnoho zajímavých myšlenek.

02.03.2019 3 z 5

Štěstí - Nejkrásnější citáty Štěstí - Nejkrásnější citáty Antoine de Saint-Exupéry

Milovníci Malého prince tohle prostě musejí mít doma. Je pěkně mít tyhle nádherné citáty posbírané v takové malé knížečce a moct si je kdykoliv projít a přečíst znova.

Říkejte mi Tini Říkejte mi Tini Martina Stoessel

Tuhle knihu každá Tinistas musí prostě mít. Knihu jsem přečetla během hodinky a TINI miluji ještě víc.

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Nejdřív jsem si myslela, že mě kniha nebude bavit, ale když jsem knihu začala číst tak mě zaujala příběhem hned od začátku. Jediný co mi zde vadilo byl moc otevřený konec. Jinak příjemné oddechové čtení.

02.03.2019 4 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Kniha mi přišla hodně čtivá a napsaná jednoduše, že se částečně četla i sama . Kniha má krátké kapitoly což mi moc vyhovovalo. Knihu jsem si oblíbila díky jejímu příběhu který nebyl nijak náročný a zároveň poutavý.

Divoký pes Dingo Divoký pes Dingo Ruvim Frajerman

Pěkná oddychová kniha. Příběh je jednoduchý, ale mě se líbit. Má málo stránek takže byla i rychle přečtena.

02.03.2019 4 z 5

Nikdy neříkej navždy Nikdy neříkej navždy Ali Cronin

Nic moc jsem od knihy nečekala a je to i dobře. Je to kniha napsaná pro mladší holky co jsou zrovna v pubertě. Je to dost předvídatelný příběh takže mě konec ani nijak nepřekvapil.

02.03.2019 3 z 5

6000 kilometrů touhy 6000 kilometrů touhy Ilse Achilles

Od knihy jsem čekala trochu víc. Některé části byli zajímavé, ale většina mi přišla nezazivna a v některých případech i celkem zbytečné. Kniha byla celkem zajímavá, ale bohužel mě i trochu zklamala.

02.03.2019 2 z 5

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Knihu musím jen doporučit. Prvních asi 70 stránek jsen se do toho sice nemohla začíst a uvažovala jsem že knihu odložím, ale to by byla velká chyba a teď toho 100% nelituji že jsem četla dál. Kniha má silný příběh s podrobným vyprávěním, a i díky tomu jsem si dokázala živě představit ty prostředí. Kniha ve mě zanechala spoustu pocitů. Mohu jen doporučit.