adam5955 adam5955 komentáře u knih

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Každý druhý díl úspěšného prvního dílu je velmi těžké napsat. Niedlovi se to velmi dobře povedlo a kniha ani na moment neupadá do průměru. Stejně jako první díl je ten druhý velmi kvalitní. Není tak dynamický a svižný jako první díl, ale jen opravdu nepatrně méně. Krása. Nebudete chtít knihu odložit.

18.05.2014 5 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Úžasné. Čtivé. Dynamické. Žádné zdlouhavé pasáže. A hlavně pěkně napsáno, jaký Václav byl. Jaké byly podmínky v Českých zemích, a že ve všech dějepisech ideologizovaní husité, byli jen lidé a nebrali si žádné servítky. Doporučuji 100%

18.05.2014 5 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Děj byl velmi poutavý. Obsah zajímavý. Trochu detektivka, trochu fantasy. Jen některé slovní obraty a styl, kterým byla kniha napsána, byl dost slabý. Jak už zde někdo psal, je to drsnější čtení pro náctileté, ale jako odpočinkové čtení mohu doporučit.

18.05.2014 3 z 5

Stigmata Stigmata Colin Falconer (p)

Moje první kniha od Falconera a až na delší začátek velmi milé čtení. Opravdu až na začátek nemám co dodat. Ale hold, nějak se musíte dostat do příběhu.

18.05.2014 4 z 5

Zloděj úsvitu Zloděj úsvitu James Barclay

Kniha nebyla vůbec špatná. Začátek byl trochu neohrabaný a zdálo se, že autor se snaží být za každou cenu mainstreamový. Naštěstí od toho v průběhu děje upustil a kniha se stala velmi záživnou a propracovanou. Vytvořením vlastního světa si určitě autor vyslouží body navíc. Kniha stojí za to. Ale jak říkám, začátek je trochu kostrbatý

16.05.2014 4 z 5