9devitka 9devitka komentáře u knih

Mágův konec Mágův konec Raymond E. Feist

Po mnoha letech jsem dospěl ke konci. Co říct, jsem z toho smutný. Ne z knihy, ale konce jednoho úžasného příběhu a dobrodružství. Tento svět se nesmazatelně zapsal do mého života. Moc děkuji pane Feist.

23.11.2022 5 z 5

Mág – Učedník Mág – Učedník Raymond E. Feist

Tak co říct…
Tuto knihu jsem četl tak před dvaceti lety a byl jsem z ní úplně unešený. Dobrodružství Puga a Tomase mě nadchlo. Nedávno se mě podařilo získat konečně všechny knihy od Feista. No a tak jsem se dal do čtení. Musím uznat, že najednou to pro mě není taková bomba jako dřív, ale…. Kniha se čte velmi pěkně a autor vše příjemně popisuje. Asi bych dal normálně 4 hvězdy, ale vzhledem k té nostalgii je to jasných pět. No a už jdu na další díl.

20.03.2019 5 z 5

Chrany Chrany Peter V. Brett

Tato kniha je podle mě z celé série nejslabší. Do přečtení jsem se musel trošku nutit. Ale je pravdou, že cyklus dobře doplňuje a k lepšímu pochopení některých postav je její přečtení celkem důležité.

12.03.2019 4 z 5

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

I tento díl mě velmi mile překvapil. Je pravdou, že se občas člověk ztrácí v množství postav, ale po chvilce se do toho dostane. Za mě zase výborná kniha.

Pouštní Kopí Pouštní Kopí Peter V. Brett

Kniha se pěkně četla a pasáž o Jardirovi, která je tady přijímána spíše negativně mě přišla zajímavá. Už se těším na další díl.

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Super začátek skvělé série.

Jádro Jádro Peter V. Brett

Tak jsem dočetl tento díl a musím říct, že se mě moc líbil. Závěr jsem čekal trochu rozpracovanější, ale i tak to bylo skvělé. Celá série byla dobře napsaná a příjemně se četla. Těším se na další knihy od tohoto autora.

Válka za bílého dne Válka za bílého dne Peter V. Brett

Opět jsem se skvěle bavil. A už se chystám na další díl.

02.02.2019 5 z 5