Zloděj stínů a jiné povídky pro děti

Zloděj stínů a jiné povídky pro děti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22688/bmid_zlodej-stinu-a-jine-povidky-pro-det-6566e054d6219.jpg 4 32 5

Sbírka povídek a básniček nabízí mladým čtenářům opravdu to nejlepší z nejlepších. Mezi autory krátkých dílek napsaných speciálně pro tuto knihu se objevují známá jména jako J. Wilsonová, E. Colfer, D. Shan aj.

Povídky Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Kids´ Night In: A Midnight Feast , 2005

Luigi1
19.05.2023 3 z 5

Tak jsem trochu zklamaný ty příběhy mi moc nesedly

Pert
05.05.2023 3 z 5

(SPOILER) Některé pobídky byly skvele- nejlepší jednoznačně Kabinet kuriozit, to bylo fakt skvělé. Další dobre: Serzant Brumbálek a Tony Knoflík, Kap, Kap, Kap, Pro Carlose. Dopis od táty, Maryiny vlasy, Pravda o vačicích a Pravá Rebeka.
Některé průměrné a jiné vyloženě špatné- Toto není pohádka, Andělské volno, Nebeská loď, to bylo opravdu hrozné.
Andělské volno bylo i trapné, stejně jako Podivuhodná zoologická zahrada, ta byla nejhorší z celé knihy, trapné pokusy o vtipy, vše dotazene do extrému.
Útržky autobiografie, kterou asi nenapíšu- místy vtipné, ale tím, že je to do extrému to ztrácí vtipnost.
Zloděj stínu, podle názvu něco tajemného, je to přece i názvu... další trapnost, napsané jak od treťáka nebo jak knihy na Wattpadu.
Ale Kabinet byl vážně dobrý.

tez80
08.11.2019 3 z 5

Jako výbor povídek anglicky píšících autorů pro děti je publikace zajímavá. Úroveň povídek je různorodá. (Například A. Dalton, autorka série Na křídlech povídku prostě neumí.) Knihu prolistovala i má desetiletá dcera a některé povídky se jí moc líbily, některým nerozuměla, jiné zavrhla a nedočetla. Shodly jsme se, že ta od Nixe je nejlepší.

Adele02
19.05.2013

Moc mně to nebavilo, mám radši příběhy, které zaplňují celou knihu. Tady ty příběhy mi připadaly takové obyčejné a stručné.

marketka40
12.06.2012 5 z 5

Nic moc četla jsem i lepší ale některe pribehy byly fajn