Zloděj stínů a jiné povídky pro děti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sbírka povídek a básniček pro děti nabízí mladým čtenářům opravdu to nejlepší z nejlepších. Mezi autory krátkých dílek napsaných speciálně pro tuto knihu se objevují taková známá jména jako např. Jacqueline Wilsonová (za všechny knihy jmenujme Dvojčata v průšvihu, Ilustrovaná máma), Eoin Colfer (autor úspěšné série o Artemisu Fowlovi), Darren Shan (u nás vyšly hororové příběhy Darren Shan a Madame Okta, Upírův pomocník, Krvavé chodby a Upíří hora), Eva Ibbotsonová (např. Nevěsta pro čaroděje), či Garth Nix (kterého čeští čtenáři znají z trilogie Sabriel, Lirael a Abhorsenka). V pestré skladbě povídek si každý může najít to své - jsou zde příběhy strašidelné i tklivé, napínavé, vtipné i prostě jenom ze života....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22688/zlodej-stinu-a-jine-povidky-pro-deti-22688.jpg 4.132
Žánr:
Povídky, Sci-fi, Fantasy

Vydáno: , BB art
Originální název:

Kids´ Night In: A Midnight Feast, 2005


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Zloděj stínů a jiné povídky pro děti

Luigi1
19. května

Tak jsem trochu zklamaný ty příběhy mi moc nesedly

Pert
05. května

(+ SPOILER) Některé pobídky byly skvele- nejlepší jednoznačně Kabinet kuriozit, to bylo fakt skvělé. Další dobre: Serzant Brumbálek a Tony Knoflík, Kap, Kap, Kap, Pro Carlose. Dopis od táty, Maryiny vlasy, Pravda o vačicích a Pravá Rebeka.
Některé průměrné a jiné vyloženě špatné- Toto není pohádka, Andělské volno, Nebeská loď, to bylo opravdu hrozné.
Andělské volno bylo i trapné, stejně jako Podivuhodná zoologická zahrada, ta byla nejhorší z celé knihy, trapné pokusy o vtipy, vše dotazene do extrému.
Útržky autobiografie, kterou asi nenapíšu- místy vtipné, ale tím, že je to do extrému to ztrácí vtipnost.
Zloděj stínu, podle názvu něco tajemného, je to přece i názvu... další trapnost, napsané jak od treťáka nebo jak knihy na Wattpadu.
Ale Kabinet byl vážně dobrý.


tez80
08.11.2019

Jako výbor povídek anglicky píšících autorů pro děti je publikace zajímavá. Úroveň povídek je různorodá. (Například A. Dalton, autorka série Na křídlech povídku prostě neumí.) Knihu prolistovala i má desetiletá dcera a některé povídky se jí moc líbily, některým nerozuměla, jiné zavrhla a nedočetla. Shodly jsme se, že ta od Nixe je nejlepší.

Adele02
19.05.2013

Moc mně to nebavilo, mám radši příběhy, které zaplňují celou knihu. Tady ty příběhy mi připadaly takové obyčejné a stručné.

marketka40
12.06.2012

Nic moc četla jsem i lepší ale některe pribehy byly fajn