Zkurvenej příběh

Zkurvenej příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326564/bmid_zkurvenej-pribeh-1Lp-326564.jpg 4 1358 392

Les a mlha kam se podíváš. Místo, kde každý zná každého a kde soukromí je jenom iluze. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnáctiletý Henry a kde byla zavražděná jeho přítelkyně. Kdo je vrahem? Pro obyvatele ostrova se Henry stává hlavním podezřelým a bedlivě ho sledují na každém kroku. Cítí jejich nenávist. Cítí, že chtějí jeho kůži... Jeho svět se stává nebezpečný, temný a pořádně zkurvený... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

Une putain d'histoire , 2015

jana3099
11.03.2017 3 z 5

Noo nevím,knihu jsem sice přečetla, ale že bych z ní byla nějak moc nadšená to určitě nee, některá místa zbytečně dlouhá, místy zamotaná,zmatená, no a ten konec překvapivý no to jo...

betys6914
11.03.2017 5 z 5

Posílám vám příběh tak zkurvenej, že když si myslíte, že už je konec, on tam vždycky ještě kousek je.

SmoulikCZ
10.03.2017 5 z 5

Popravdě, když jsem šel do knihkupectví, tak jsem nevěděl co si koupím. Zkurvenej příběh jsem si koupil jen díky tomu názvu. Přečetl jsem si jen anotaci a řekl jsem si, že by to mohlo být skvělé.

Celou dobu co jsem četl, jsem se snažil zapamatovat všechny souvislosti, abych na konci mohl určit, kdo zabil Naomi. Nakonec jsme byl i částečně nas.... ,protože celá moje teorie se rozplynula jako vzduch. Na druhou stranu mě konec neuvěřitelně překvapil. Musel jsem se chvilku posadit a vstřebat to. Pak jsem už jen dočetl pár stránek do konce a jsem seděl asi 15 minut a jen si přehrával příběh a jak to všechno do sebe nakonec zapadalo.

Prostě kniha mě neuvěřitelně potěšila a mám v plánu přečíst i další knihy od Minuera. Teď si dám jen jednu knihu pauzu, jinak bych už takový konec nepřežil. Proto za mě báječná kniha s pořádným vyvrcholením. Tak to má být, na konci se vlastně dozvědět, že všechno má větší hloubku.

SimonaM86
09.03.2017 5 z 5

Vyborna knizka!!! Hlavne konec, ten jsem hltala jednim dechem a popravde do posledni chvile jsem netusila, kdo to dela....

hana1070
08.03.2017 3 z 5

Můj první Bernard Minier: Zkurvenej příběh. Jsem z toho poněkud rozpačitá, je to takové překombinované, moc mi to nesedlo. Jsou tam ale dobré pasáže o informační společnosti a zneužívání informací.

BarBarBar
07.03.2017 3 z 5

Tak, pan Minier opět nezklamal. Přběh napínavý od začátku do konce, skvělá zápletka, správně pošahané postavy :) I to rozuzlení bylo jako že WOW, akorát bez husí kůže, což je pro mě škoda. Možná, že jsem to nějak podvědomě tušila, že to bude tak a ne jak nám nastínil autor.

frukeška
05.03.2017 5 z 5

Tak tohle byl opravdu zkurvenej příběh! Ze začátku mě to moc nechytalo a pokud nebude ani vás, tak vydržte, protože tahle knížka za to stojí!

hs777
03.03.2017 5 z 5

​Málokdy je název knihy tak výstižný a víc nenapíšu ani slovo, protože nechci spoilerovat. Snad jen ... pět hvězd.

Mischone
03.03.2017 5 z 5

Na něco tak skvělého člověk nenarazí každý den! Bála jsem se, že příběh mimo sérii nebude tak dobrý, ale vůbec nezklamal. Bylo to napínavé, překvapivé a tak čtivé! A ten konec? A celková pointa příběhu? Wau! Úžasné!
Obdivuji práci autora, jak dokáže své knihy napsat, udržet napětí a dokonce ještě tolikrát překvapit, že člověk nestačí zírat. Kdyby se dávalo víc jak 5 hvězd dám bez váhání!
Knihy od B. Miniera jsou ty nejlepší, co si člověk může přečíst!

astroweb
02.03.2017 4 z 5

Konec byl famózní, ale než jsem se k němu propracoval, byl jsem trochu zklamaný, oproti předcházející trilogii. Zde už autor trochu vařil z vody, nebylo to prostě ono.

BlackFun
01.03.2017 5 z 5

Četla jsem všechny knihy autora a tohle je největší pecka! Autor vás neustále udržuje v napětí a rozhodně se při čtení nenudíte. Trochu jsem se obávala, když jsem si knihu kupovala v den vydání (bez možnosti posoudit koupi knihy dle hodnocení), ale nákup se vydařil a rozhodně nelituji! Skvělý autor, super bichle! Už se těsím na další knihu :)

ivousekk
24.02.2017 4 z 5

Další napínavý příběh, který se Minierovi povedl. Bude vás hezky držet v napětí a zjištění, kdo je vrah, bude překvapivé. Moc se mi to libílo a určitě bude i vám :)

vraždy ostrovy tajemství technologie ztráta soukromí

Bernard Minier
francouzská, 1960