Židovská modlitba

Originální pojednání o struktuře židovské liturgie, vypracované katolickým odborníkem zabývajícím se vztahem židovství a křesťanství.

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114517/zidovska-modlitba-114517.jpg 4.43
Duchovní literatura, Náboženství

Vydáno: , Oikoymenh

La preghiera di Israèle

Kniha Židovská modlitba

roman9739

Někdy by to mohlo vypadat, že píšu komentáře na jedno brdo, což je asi pravda, ale na druhou stranu mi připadá, že na sebe mé knihy v podstatě navazují - takže nemohu tento další komentář začít jinak, než dalším poděkováním Pavlu Hoškovy, neboť mne, svou knihou Židovská teologie křesťanství, vyslal na dobrodružnou cestu k poznání vlastní minulosti z hlediska duchovního odkazu; nevím jestli tuto knihu ve své studii zmiňuje, ale zbystřil mé smysly tímto směrem a tak, když jsem viděl tuto knihu ve sjetině nových titulů v Městské knihovně, hned jsem po ní skočil.
Četba této knihy je hlavně velkým duchovním zážitkem, otevřením očí, pohledem na druhou stranu řeky; poučením, dříve než narazíme na most.

Egertová
12.06.2020

Velmi uspokojivé.

miklaras
09.11.2013

Potřebná kniha, poskytující východisko k bádání o vzniku a vývoji křesťanské modlitby

Bible Svatá
Bible Svatá