Zaskočený

Zaskočený https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237058/bmid_zapleteny-zaskoceny-4aM-237058.jpg 4 576 102

Zapletený série

Na světě existují dva druhy lidí. Ti, co dvakrát měří, a ti, co rovnou řežou. Já jsem vždycky přeměřovala. Bývala jsem opatrná a ráda jsem si všechno nejdřív naplánovala. To se změnilo, když jsem potkala Drewa Evanse. Byl neuvěřitelně vytrvalý. Byl si tolik jistý sám sebou – i mnou. Ovšem ne každá love story má šťastný konec. Mysleli jste si, že Drew a já odcváláme vstříc západu slunce? Vítejte v klubu. Teď se musím rozhodnout a jde o nejdůležitější volbu v mém životě. Drew už si vybral – vlastně se snažil rozhodnout za nás oba. Jenže to není můj styl, jak víte. Proto jsem se vrátila do Greenville. Sama. Tedy, ne tak docela... Došlo mi totiž, že zvyk je železná košile a že se někdy musíte vrátit tam, kde jste začali, abyste se mohli pohnout dál. Druhý díl Zapleteného navazuje na příběh Kate a Drewa po dvou letech a je tentokrát vyprávěn z pohledu Kate.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Twisted , 2014

Wiss
22.05.2016 3 z 5

Pro oddechnuti a pobaveni skvela volba, i kdyz prvni dil se mi libil vice. Vypraveni a psychicke pochody Drewa me dokonale odzbrojili :-D

Rauser.
25.04.2016 2 z 5

Jako oddechová literatura skvělé, ale... pokud stojíte o propracovaný příběh, tak toho se vám opravdu nedostane. I když to v těchto eroticky laděných knihách málokdy. Děj je od začátku do konce jasný, nemohla jsem si pomoct a hodně jsem v knize cítila inspiraci 50 odstíny. Závěrečná scéna s odstěhováním mi přišla jako ukázka ženského nesmyslného myšlení, o kterém muži tak často mluví.
Oddechovka OK, ale příště zase jinou...

jluky
22.04.2016 3 z 5

Kto chce vypnúť, tak môže siahnuť po tejto knihe: nenáročná, trochu uletená, s dávkou erotiky, troškou vtipu.... Prečo nie?

Patamata
05.04.2016 5 z 5

U této i první knihy série jsem se opravdu nasmála :-) prima oddechové čtení a už si běžím pro další čtení od autorky.

Lorenson
23.02.2016 3 z 5

Řekněte si sami, koho z vás nenapadlo, že to dopadne tak, jak to dopadlo a z toho důvodu, který se stal (nemyslím úplný konec, ale to, mezi Drewem a Kate). Tedy chci říct, naprosto předvídatelné, ale psané s humorem a nápadem. Kniha je velmi krátká (na můj vkus) a proto se zápletka nestačila dostatečně rozvinout a než jsem si stihla pořádně uvědomit na čem jsou.. už bylo rozuzlení. Jinak, nápad to byl moc dobrý, ale málo propracovaný.

Omlouvám se za mlhavé psaní, ale nechci nikomu zkazit hezké relaxační čtení :)

malazluta
23.02.2016 4 z 5

Předvídatelné, ale vtipné... já jsem se bavila:-)

SelkaNika
13.02.2016 2 z 5

I přestože mě první díl niják zvlášť nenadchl, rozhodla jsem se dát tomu ještě šanci. Ale ta zápletka, to jako vážně? Pochopila bych to, kdyby se děj odehrával měsíc po skončení knihy první, ale po dvou letech takové "nedorozumění", na kterém byla vystavěná celá kniha, mi prostě nedává smysl. Knihu jsem sice dočetla, ale čekal snad někdo z Vás jiný konec?

Terection
10.02.2016 5 z 5

První díl byl lepší, ale stejně se neubráním plnému hodnocení. :-)

bubble86
14.01.2016 5 z 5

skvělá kniha

Laf
12.12.2015 4 z 5

Pokračování bylo stejně dobré jako první díl. Hodně se mi líbilo, že v ději je připomínáno, co se dělo v prvním díle, takže pro mě, kdy jsem to četla ve velkých časových rozestupech, to bylo velmi dobré. V některých knihách na pokračování jsem se s tím nesetkala, takže za to dávám palec nahoru a taky za skvělou zápletku.

evelýny
03.12.2015 5 z 5

Zápletka jasná již od začátku, příběh opět plochý, forma vtipná. Tentokrát tam najdete i poetičtější pasáže a ten čas nad knihou plynul tak neuvěřitelně rychle, že jsem hluboko přetáhla svoji večerku a druhý den jsem v práci byla za ,,Šípkovou Růženku" :-)
Je to taková pohádka pro dospělé - ve skutečném životě to tak snadné není - anebo je ...?
S četbou třetího dílu však chvíli počkám (i když ho mám dostupný ve své čtečce). Tento typ literatury si musím dávkovat postupně, jinak by z toho mohl jeden zblbnout, a to bych fakt nerada :-))))

Kaaramelka
03.12.2015 5 z 5

Mrzelo mě, že už to nevypráví Drew... ale ten epilog nemá chybu :D první díl se mi líbil více, ale ani tato kniha mě nezklamala :)) Je to příjemné čtení ;)

muchomurka
03.12.2015 3 z 5

Nebylo to špatné, i jsem se celkem zasmála, ale ke konci knihy mě Kate tak neskutečně štvala. Jak kdyby s tím prckem přišla o polovinu mozkových buněk. Možná mi to nedávalo úplně smysl, protože jsem přečetla jen druhý díl (zatím, uvidím, zda si přečtu ten první), ale i tak to bylo postavené na hlavu. To její filosofování (nebo co to bylo) bylo na facku, aby se vzpamatovala. Příběh byl od jejího náhlého útěku děsně rozvleklý a utahaný, nemělo to spád. Taky jsem se bála, že udělá nějakou krávovinu. Navíc si to mohli vyříkat jako dospělí, ale to by autorka po 50 stranách neměla co psát. Jsem však ráda, že to skončilo přeslazeně dobře, u takovéto knihy by mě jiný konec zrovna nepotěšil.

LibraryGirl
28.11.2015 4 z 5

Tak musím říct, že na Zaskočeném mi vadila hlavně Kate, příběh z jejího pohledu (přesněji řečeno pokračování) mě moc nebavil. Vyprávění Drewa mi sedlo lépe, mělo větší švih a spád. Kate byla prostě průměr. Zápletka ovšem tady byla zase lepší, než u Zapleteného. Takže sečteno a tak dál... čtyři hvězdy. Opět celkově pěkné, romantické a sexy počteníčko. Jdu se poohlédnout po Zkroceném:-)

Nel-ly
22.11.2015 3 z 5

Pokračovat to nemuselo, ale pokračovalo a... příběh tak na půl, Katina ich-forma nějak moc neseděla, ta hlavní zápletka byla tupá a oba se chovali jak dva malý spratci.

Na čtivé a vesměs zábavné a neurážlivé knize mi ale tentokrát nejvíc vadilo to, jak neusále oslovoju čtenáře. Přišlo mi, že příběh pak ztrácí plynulost a vůbec je to takový otravný.

limitkaa
13.10.2015 4 z 5

Tak na první díl to nemělo,ale špatné to nebylo. Ale ruku na srdce, stejně jsem se zase nejvíce rozesmála u kapitoly, která byla psána z pohledu Drewa.. toho chlapa prostě nejde nežrat :D

Mikik
17.09.2015 2 z 5

Bohužel mě to nebavilo. Od začátku bylo jasné, co se bude dít dál a jak to vše dopadne.

Kola-Loka
13.09.2015 5 z 5

Vtipné, romantické, odpočinkové čtení. Uznávám, že Drew byl trochu vtipnější, ale Kate mu docela šlape na paty ;-) Moc jsem se bavila

PomněnkaPrvní
23.08.2015

Buhužel musím říct velké NE. Za mě nudné, trapné. Na sílu se snažila natáhnout první díl, ale nepovedlo se.

Haňulec
22.08.2015 5 z 5

Kdo v téhle knize hledá pokračování vztahu Drewa a Kate, tak ho dostane. Kniha je krasně napsaná i se zasmějete a zamračíte. Neříká se nadarmo důvěřuj, ale prověřuj :-D. Knihu můžu jen doporučit.